EN|RU|UK
 Форум Украины(630150)
  122  5
Тему создал: П. Морозов

Заява Голови ОУН (б)

Заява Голови ОУН (б) з приводу голосування по угоді відносно Чорноморського флоту


Голосування по угоді щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму ще на 25 років засвідчило, що провладна команда готова піти на будь який злочин, аби досягти своєї мети, в тому числі – порушити Конституцію України. Це голосування так само яскраво продемонструвало, хто з парламентарів дійсно є прихильником ідей національного суверенітету, демократії, а хто є слухняним виконавцем волі Кремля.


Відверто нахабні дії деяких парламентарів, що навіть не перебували в Україні під час голосування, (натомість голосували їхні картки) засвідчили, що нова влада відчуває свою повну безкарність і не бажає відповідати перед українським народом за свої вчинки.


Тим не менше, попри самовпевненість і безкарність вищих державних посадовців, попри загрозу репресій щодо тих громадян, які виступають проти проросійської політики Януковича і його команди, українські патріоти готові продовжувати свій опір антинародному режиму.


Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає усіх, кому не байдужа доля України, її незалежність, докласти максимум зусиль, аби змусити капітулювати маріонеток Кремля, які засіли на Банковій і на Грушевського!


Голова ОУН (б) Стефан Романів

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Джемми, andrew_sc, Леопольд Пупкин a45bc2dc, Андрей Веселовский, fresh guacamole, DI GI, Alina Sadovska, shokolad, Ali Hasan, Александр Вит, SkVrostik, rough cutt, Vladimir Kontsevich, Vovcheg Zak, sergik, Andy Mac, Олександр Петренко b28e592f
 Всего на сайте: 54 писателя
 
 
 
 
 
 вверх