EN|RU|UK
 Форум Украины(618178)
  84  1
Тему создал: Прес-служба ВО "Свобода"

Олег Тягнибок: Очистити лави опозиції від перебіжчиків, холуїв режиму і дезертирів

"Події в Україні зайвий раз підтверджують, що без радикальних змін, без повноцінної національної та соціальної революції, без докорінного очищення влади – сильну й заможну українську державу не збудувати". Про це голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок заявив під час мітингу Народного комітету захисту України біля Верховної Ради 11 травня 2010 року.

"Янукович і далі мислить категоріями "губернатора" Донецької області. Саме "губернатора", бо нинішній президент пов'язує себе із Москвою та совєцьким минулим, а не з українською державою. Але він глибоко помиляється, гадаючи, що всю Україну можна перетворити на малоросійську губернію.

Зрозуміло, що наша боротьба з режимом Януковича буде затяжною і важкою. Вже сьогодні українофоби при владі зробили усе, щоби не дозволити зібратися на мітинг усім обуреним діями прокремлівської влади. Проте блокуючи рух автобусів із активістами по всій Україні, режим показує свою слабкість, а не шкодить нам. Значно гірше те, що ряди опозиційних сил косить зрада і дезертирство. Так звані тушки у Верховній Раді та місцевих радах скріплюють режим Януковича своєю малодушною "співпрацею". Тому ми повинні зробити все, щоби очистити лави опозиції від перебіжчиків, холуїв режиму і дезертирів – провести внутрішню люстрацію і повести українців у боротьбу проти антиукраїнського режиму Януковича.

Наші дії мають бути масштабними. Потрібно діяти у всіх куточках України, кожен на місці – проявляти свою громадянську позицію, чинити постійний тиск на владу. У місцевих радах (нагадаю, у 15 облрадах національно-демократичні сили мають більшість) опозиція повинна домогтися ухвалення рішень з вимогою початку процедури імпічменту нинішньому президенту і відправити у відставку новоспечених "губернаторів" Януковича. Депутати місцевих рад зобов’язані стояти у перших лавах на акціях протесту, власним прикладом виводити людей на вулиці. Нагадаю, їх сьогодні десятки тисяч, але значна частина з них, прийшовши до влади на патріотичних гаслах, сьогодні або відмовчується, рятуючи посади, або відкрито перейшли на бік українофобів при владі.

Ми повинні піддати громадському осуду кожного, хто зрадив інтереси своїх виборців, а політичні сили, які привели їх до влади, зобов’язані домогтися відкликання цих колаборантів з депутатських посад. Необхідно робити пікети під хатами зрадників-"тушок". "Тушки" треба законсервувати.

Сьогодні земля повинна горіти під ногами режиму Януковича в кожному місті, селі, в університетах та на підприємствах. Ще ніколи і нікому не вдалося поставити українців на коліна. Я вірю, що і цього разу ми доможемося перемоги і побудуємо Велику Україну на
засадах національної, соціальної, історичної справедливості",– зазначив під час виступу лідер ВО "Свобода".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Thoughtful Realist, Злой Волшебник, Злий Грицько, des_104, Кирилл Лещенко, Привет, Sophia-Maria Duglass, Владимир Суб, Саша Крест, Neutral13, Аль Капучіно, Глеб Егорович Жеглов, Славик Шустрик, пачую кожнава, Irada, Amber, Николай Масло, Сергей Боровой 8d42a1dc, Supple Vine, Александрас, Ортодром, variable general, AVG, Sergii Ustim, про, три - пятнадцать, Constantine Malkovich ded2b0b7, Григорий Барковский 5bc4f112, kobzar, Павло Фантич, Артм Воронцов, Ф-1, Yurii Sliusarchuk, Олег Чоб, cvthtrf, Андрей Жуков b738201d, Ксен Ляпін, Олєкса Моцкаль, Vlad Dyvin, Виктор Кондратюк 9346c35a, экзорцист, GayParade
 Всего на сайте: 138 писателей
 
 
 
 
 
 вверх