EN|RU|UK
 Форум Украины(624315)
  128  3
Тему создал: оранжнах

Сало требует Майдан! Это истинный знак.

11 травня студенти львівських вищих навчальних закладів проведуть двогодинний (з 11:00 до 13:00) попереджувальний страйк з вимогами зміни влади в України - оголошення імпічменту президенту України та зміни Верховної Ради України шляхом проведення дострокових виборів.

Про це повідомила співголова Львівської обласної організації "Молодіжний рух захисту національних інтересів", координатор ініціативної групи зі створення студентських страйкомів Ольга Сало.

Як поінформувала Сало, серед першочергових вимог студентів також "звільнення з посади міністра освіти Дмитра Табачника; денонсація "харківських угод" та якнайшвидше призначення дати проведення виборів до місцевих рад".

За її словами, вже створено страйкові комітети студентів у Львівському національному університеті ім. І.Франка, Українському католицькому університеті, Львівській комерційній академії, Львівській національній академії мистецтв.

Сало також наголосила, що створення страйкових комітетів ініціювали молодіжні та студентські організації Львова, які утворили "Молодіжний рух захисту національних інтересів", а головною метою цієї громадської ініціативи є активна участь і вплив студентства на події, які відбуваються у державі.

"Ми не бачимо політичної еліти, яка могла б прийти на зміну чинній, однак це не означає, що ми повинні просто спостерігати за тим, що відбувається, а відбувається згортання демократії", - зазначила Сало.

Вона також наголосила, що ідея страйкових комітетів походить з молодіжного громадського середовища і співпраця із політичними організаціями "можлива лише у формі координації зусиль, підпорядкованих одній меті, оскільки студенти не мають наміру підпорядковуватися політичним силам".


4post.com.ua

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ковтун Ярослав, Azamat Ibn Hasan Mamatraimov, Wevelsburg, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Юра Багтистов, Witness, aquarius580 ., Serega 62, Саша Киев, icecream 777551c8, David Vilson, Стрелок, fedjka - fedjka, Stephan Bil, 2Ghfdlf, Gar, andrew_sc, Vovcheg Zak, Teodor Darrizer, _Дід_, віктор федорович 31ee1569, DI GI, Maks Kolorto, Максим Атаманюк, Олег Сербин 10d6f9ec
 Всего на сайте: 76 писателей
 
 
 
 
 
 вверх