EN|RU|UK
 Форум Украины(624969)
  322  28
Тему создал: Пан

Наталя Водянова стала обличчям Олімпіади в Сочі.

На закритті Олімпіади у Ванкувері меру Сочі був переданий олімпійський прапор - таким чином, Росія вступила в права країни господині наступних змагань.

Одним з найважливіших подій закриття зимових Ігор стала презентація майбутньої Олімпіади 2014-го року. Організатори до останнього тримали в секреті імена людей, які будуть представляти ролик про Сочі. Як виявилося, поряд з іншими знаменитостями, у презентації взяла участь Наталя Водянова. За словами організаторів шоу, Наташа - символ російської краси, як внутрішньої, так і зовнішньої.

Російське подання транслювалося на величезних білих полотняних екранах. Воно стартувало з моменту, коли Наталя послала залу повітряний поцілунок. Потім пішов восьмихвилинний ролик, що відобразив досягнення, за якими Росію знає увесь світ - у тому числі, політ Юрія Гагаріна, а також уривок виступу балету Великого театру. Все це транслювалося під музику оркестру, яким диригував Валерій Гергієв.

Наприкінці презентації на екрані з'явилися Олександр Овечкін і Владислав Третьяк. Вони запропонували зустрітися всім спортсменам в Сочі зовсім скоро - всього лише через чотири роки.
http://sportanalytic.com/?category=gallery&altname=oblichchyam_olimpiadi_v_sochi_stane_vidoma_sexgirl_fotoА от декілька знимків красуні-моделі Наталі Водянової

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх