EN|RU|UK
 Форум Украины(618362)
  142  3
Тему создал: .

МАНІФЕСТ Звернення ВО „Жіноча Січ” до українського народу

Промосковський окупаційний режим на чолі з холуями януковичами-азаровими відкрито почав руйнувати державу Україну. Під загрозою порушення – цілісність, суверенітет та безпека нації. Під загрозою знищення – національний фундамент – сім’я, родина!

Ми, українське жіноцтво, заявляємо рішучий протест діям влади, що направлені на знищення України, як фізичне, так і духовне. Ми виявляємо готовність діяти націоналістичними методами, які протиставляємо бандитським методам злочинної влади, що має на меті лише власне збагачення!

2-3 травня 2010 року Божого відбулася установча конференція нової націоналістичної Всеукраїнської Організації „Жіноча Січ”.

Ми закликаємо жінок України долучатися до лав ВО „Жіноча Січ” у боротьбі за встановлення Української Самостійної Соборної Держави. Бо лише УССД зможе принести нам, українцям, благодатне життя на своїй рідній землі, спокій в українські родини!

Ми закликаємо чоловіків бути активними у боротьбі за національну свободу й благополуччя!

Ми, українські жінки, будемо міцною підтримкою тим чоловікам, які покладають життя за УССД, і гідним прикладом для тих чоловіків, які лише мають намір вступити у боротьбу за Українську Державу!

Добро Нації – добро наше, наших родин, наших дітей й онуків. Зігноруємо національні інтереси заради власних – погубимо себе як жінок, як матерів, штовхнемо український народ у нову неволю, заслужимо прокляття і мертвих, і живих, і ненароджених українців.

Національна революція – єдиний шлях боротьби з ворогами Української Держави!
Не дамо знищити українські родини!
Виборемо майбутнє своїх дітей!
Слава Україні! Героям Слава!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Wevelsburg, Боцман, дмитро кук, Саша Саша Саша, Colt, Сын Расеи, Bob2, 1BetarD, Valera Butov, Ali Hasan, fresh guacamole, RustIck, Yevgeniy Balalaykin, Ming Uing b56f719d, Клиф, Эрнесто, Лео Кот, shokolad, Alexandr Slavich, Valentyn Prymachenko, Michail Postolaki 6064df17, НБ, дератизатор, Garsia UA, Otec Pigidiy, Лилия Стацкая, Neutral13, Vedana, Слава Украине 706c8f12
 Всего на сайте: 98 писателей
 
 
 
 
 
 вверх