EN|RU|UK
 Форум Украины(618553)
  99  1
Тему создал: 1+1

Міністр оборони України їздить на роботу на велосипеді

Міністр оборони, захисту населення і спорту Швейцарії, федеральний радник Улі Маурер їздить на роботу на велосипеді, як і 400 тисяч рядових швейцарців. Шлях до Федерального палацу в кантоні Берн, де розташоване відомство, займає у 59-річного міністра близько години, повідомляє ГазетаУа.


Він виходить з дому на світанку і їде вздовж ріки Ааре, причому кожен день він вибирає все нові й нові маршрути. Робиться це не з метою безпеки, як можна було б очікувати від міністра оборони. Просто Маурер таким чином різноманітить свій шлях, насолоджуючись навколишніми видами.Кореспонденти безкоштовної газети «20 Minutes» з'ясували, що глава оборонного відомства частенько порушує закон, оскільки далеко не за всіх вибраних їм дорогах можна їздити на велосипеді.

Але на автомобіль Маурер пересідає лише в тому випадку, якщо за вікном ллє проливний дощ. На всі інші випадки життя у нього є два велосипеди: армійський для дощових днів і спортивний для сонячних.По дорозі на роботу, куди його супроводжували журналісти, Улі Маурер розповів, що ніколи не був амбіціозним, не хотів бути міністром, а завжди мав схильність до сільського господарства. Однак обставини склалися інакше: коли він повинен був йти вчитися, в сім'ї виникли фінансові проблеми і батьки продали ферму.У результаті Маурер отримав середню комерційну освіту і на сьогоднішній день є єдиним міністром, який не має університетського диплому. В армії він дослужився до майора, а в світі політики йому пощастило значно більше. У 1991 році він став національним радником, з 1996 по 2007 роки був президентом правої консервативної Народної партії Швейцарії. У 2008 році Маурер був обраний до правлячої сімки країни, ставши ювілейним, 111-им, федеральним радником Швейцарії.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Юрий Коско, Сергей Гайджин, Саша Крест, Дымон Олбански, Олег Петрович ed2c8e0a, Nikcon, Igor Levytskyy, Frank Piter, Павел Геращенко, Ruslan Tkachenko, Змиевобандеровец, Стопор, polop, Denisn, ВКЛ_это_мы_01, Garsia UA, V-roma, ukrweb, FormerKievan1, Батя Махно, Лариса fb3d953c, Oleksandr Valovyi, Александр Воронин 3ee1f838, Lvbnhj, namtab, Преступник Ворвзаконович, Tyravskyy Ruslan, Иванко, Иллария Соняшникова, Udo Dirkshnaider, Wevelsburg, alks, Nick Vasyutin, Kana Baktibayev, Angelika Karatova, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Антип61, Oles Ivanov, Павло Фантич, Vadym Tsyrkalyuk
 Всего на сайте: 153 писателя
 
 
 
 
 
 вверх