EN|RU|UK
 Форум Украины(619016)
  144  3
Тему создал: 1+1

Російські самотопи перекинули український буксир

Сьогодні під час заходу до Миколаєва великий десантний корабель (ВДК) Чорноморського флоту Росії «Ямал» перекинув український буксир «Бузький», повідомляє Новий Регіон з посиланням на місцеві ЗМІ. (Інформацію про інцидент «Новому Регіону» також підтвердили в МНС України).

За відомостями видання, НП сталася вранці на фарватері Дніпро-Бузького лиману. Під час буксирування «Ямал» дав хід, внаслідок чого буксир перекинувся.

За попередніми даними, екіпаж після аварії зумів врятуватися. В даний момент рятувальники намагаються відбуксирувати буксир, що перекинувся, до одного з причалів Миколаївського морського торгового порту. Туди ж прямує і стотонний плавучий кран. Власником буксира, що перекинувся, якраз і є Миколаївський морпорт, хоча зараз він знаходиться в оренді у приватної компанії «Морвест».

Після аварії і заміни буксира «Ямал» таки вдалося відбуксирувати до місця швартування біля набережної Миколаєва, правда, з великим запізненням.

ВДК «Ямал» прибув до Миколаєва для участі в імпрезі, присвяченій «Дню пабєди».Напередодні до Миколаєва зайшов однотипний з «Ямалом» український корабель «Костянтин Ольшанський».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
олег нагибайло, дератизатор, Есть мнение 111, Мария Иванова d926330d, monah 58f1317c, Ali Hasan, Владимир Шатохин e8180b8c, Juli Schubs, Андрей Шевченко 73396fdd, Светлана Т., Artem Gurin, vastness 615169c4, lezyo, громозека, вася п
 Всего на сайте: 41 писатель
 
 
 
 
 
 вверх