EN|RU|UK
 Форум Украины(624805)
  86  1
Тему создал: 1+1

Ми побачили місяць правління цієї влади. Вони не церемоняться і не враховують інтереси українського суспільства.

Тягнибок не виключає федералізації і чекає революції
...а Тихонова - покарати
30.04.2010 14:44
Заяви про федералізацію України з боку представників нинішньої влади є абсолютно природніми і можуть реалізуватися. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав лідер ВО Свобода Олег Тягнибок.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр з питань регіональної політики Віктор Тихонов в одному з періодичних видань заявив, що виступає за федералізацію України.

Тягнибок назвав таку заяву антиукраїнською.

"Ми побачили місяць правління цієї влади. Вони не церемоняться і не враховують інтереси українського суспільства. Вони себе уявили управителями Донецької області. Янукович як був губернатором Донеччини, так він ним і залишився. І розмови про те, що він вже психологічно довів, що може очолювати велику державу Україна - це повна маячня", - заявив Тягнибок.

Він також сказав, що ВО "Свобода" є категоричним противником федералізації України.

"Федералізація призведе до зруйнування суверенітету української держави, - сказав політик. - Ми за те, щоб надавати великі повноваження органам місцевого самоврядування і місцевим громадам. Але базові державні напрями повинні залишатися в управлінні національної держави".

Тягнибок також вважає, що заяви про можливу федералізація викличуть спротив у суспільстві.

"Такі заклики, дії та кроки влади призведуть до несприйняття її дій суспільством і це буде чергова цеглина до фундаменту майбутньої національної революції, яка, я сподіваюсь, не за горами", - сказав лідер ВО "Свобода".

Політик також розкритикував Ющенка і Тимошенко за те, що вони за роки за свого правління не покарали Тихонова за подібні висловлювання.

"Коли Тихонов організовував шабаш в Сєвєродонецьку і головував на ньому, то "Свобода" заявляла про те, що згідно з українським законодавством подібних політиків потрібно було притягувати до кримінальної відовідальності за відвертий сепаратизм, намагання розколоти Україну і зруйнувати її територіальну цілісність. Беззуба, пристосуванська влада, яка була останні 5 років Ющенка і Тимошенко, не спромоглася навести порядок в державі і покарати винних", - сказав Тягнибок.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Андрей Мудрый, Вадимир Крук, злой пидагох, Serg Ivanov 96b8fac0, Виктор Кондратюк 9346c35a, Шрек Баблокат, свободный человек b4fbfe90, экзорцист, сергей садовский, Феодор Сердюк, Антон Чигур, Alexei Skibo, Jenő Zsurky, Антип61, Гыг с Вами, Anatolij Akovskij 1edd4e73, 2Ghfdlf, Roman Rjevskiy, Наталья Гречкина fc43328e, Алла Новосад 5b57f84f, Глеб123, SergeL, kalbasa, Denisn, Паливода Александр, Бельгийский Заяц, Александр Искандер, Vladimir Bushan, Gaydamaka Kozak, Royal Flush, Ich bin Niegan, gassab, злой крот, Vladimir Rentyuk, Дима Трушков, укропбандерівець, Dron, vera Rom, Вячеслав Никитин, Сергей1500900, VV VVV 5fd9f06c, vad, Глеб Балуевский, Константин 1041a131
 Всего на сайте: 147 писателей
 
 
 
 
 
 вверх