EN|RU|UK
 Форум Украины(636244)
  70  2
Тему создал: .

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

ва десятиліття ми як могли будували свою Державу. Були помилки, невдачі, дрібні зради окремих громадян, шалений опір п'ятої колони, хабарництво, корупція. І все-таки ми стали повноцінною державою, яку визнав увесь цивілізований світ. А труднощі... Це наші проблеми. Та й в кого їх немає?

На жаль, останні вибори стали трагічними для України. Обдурений примітивними обіцянками легкого життя, зазомбований імперсько-комуністичними ідеями Схід обрав Президентом України кримінального авторитета. За сім тижнів Янукович показав, що хоче правити Україною незгірш Сталіна, який ігнорував закони і за "найгуманнішої" сталінської Конституції безперебійно працювала страшна машина Смерті, Репресій, Грабунків; віддав українські території: Берестейщину – Білорусі, Західно-Українські землі (Холм, Ярослав, Перемишль) – Польщі, Східно-Українські землі – Росії, а україномовну Кубань насильницьки русифікував; правити Україною доручав таким україножерам як Каганович, Хрущов, Косіор.

Сьогодні ситуація повторюється: з порушенням Конституції України сформовано Уряд; на відповідальні державні посади призначаються не професіонали, а "свої хлопці"; гуманітарною сферою та освітою керують українофоби Табачник і Семиноженко; закриваються кримінальні справи Боделана і Бакая, соратників нинішніх можновладців; почали навіть не продавати, а віддавати за невідь-що українську територію та державне майно іншим державам.

Цих людей Майдан-2004 нічого не навчив, хоча спершу вони показали свої заячі душі і після нашої перемоги розбіглися, немов блощиці від світла. Люди з кримінальним минулим розуміють тільки силу. Вони напрошуються на новий Майдан, щоб конкретно дістати в морду по-киргизьки.

Український народе!

Українська молоде!

Захистимо Батьківщину від безродних наймитів російських спецслужб!

Готуймося до безпощадної боротьби!

Слава Україні!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Nataliia Mykhailova, Великий Воин, Ali Hasan, Иллария Соняшникова, Гарик Не инженер c161d501, Вася Жук, Артем Бала, Sophia-Maria Duglass, Harib Da, Олег Петрович ed2c8e0a, Alexander Kravchenko, Александр Рудаков, Наташа Шеменкова, Amber, Александр Усов, Алексей Носов d8330900, Gaydamaka Kozak, Anton Miklin, 133133, Витяня, Irina Dybonos 997870af
 Всего на сайте: 80 писателей
 
 
 
 
 
 вверх