EN|RU|UK
 Форум Украины(619019)
  92  3
Тему создал: СІРЕНКО Г.О., академік, професор, доктор технічних наук колишній голова Секретаріату Головного про

ІДУ НА ВИ!

Академіку, професору, доктору історичних наук, Міністру освіти та науки України Табачнику Д.В.

Пане Табачнику!

Ви у своїх виступах і публікаціях з нацистських позицій та в практичній діяльності глибоко образили, принизили честь і гідність мене, як громадянина України, українця, мою українську родину – діда, бабцю, тата, маму, сестер, дружину, дітей, онуків, всіх українців, всіх громадян України, включаючи і Президента України Януковича, Прем'єр-Міністра Азарова, Віце-прем'єр-міністра Семиноженка, воїнів Красної армії (і мого діда Бойка, який загинув у Берліні) та вояків УПА, які на смерть воювали з нацистами тощо, і відтак всю Українську націю і святу Україну.

У зв'язку з тим, що Президент України – гарант Конституції, Генеральний прокурор України, депутати Верховної Ради, Прем'єр-Міністр України, Голова служби безпеки України не спроможні (або не бажають) захистити мене, українця, та Українську Націю, всіх громадян України від вас – кривдника та вашої нацистської ідеології, я, як аристократ, шляхтич, викликаю вас на дуель за споконвічним українським "звичаєвим правом" (закони України не забороняють дуелі). Моє орійське, руське та шляхетне козацьке походження зобов'язує!

Оскільки я перший вас викликав на дуель, то за мною час, місце, умови дуелі та вид зброї. Дуель відбудеться 9 травня о 10.00 год. біля Ратуші, кам'яного пам'ятника галицькому яйцю у м. Івано-Франківськ, відстань між дуелянтами 1 м. Чекаю вас до 10 год.!

Вибір 9 травня не випадковий – це День Перемоги над нацистами. Кров славних українських воїнів, наших предків стукає у скроню і кличе до перемоги над вами – нацистом.

Образу мене, моєї родини Української Нації та України ви повинні змити своєю ганьбою.

В Україні немає і не повинно бути місця нацистам Леніну, Троцькому, Сталіну, Гітлеру і Табачнику...

Україна понад усе!

З нами Бог і Україна!

СІРЕНКО Г.О.,

академік, професор, доктор технічних наук колишній голова Секретаріату

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх