EN|RU|UK
 Форум Украины(636460)
  61  1
Тему создал: Прес-служба ВО "Свобода"

Комітет порятунку Нації і Держави

Дорогі браття та сестри українці! Перебування при владі спричинило у представників донецького олігархічного клану стан безкарної ейфорії. Вони вважають, що їм все дозволено: тотальна узурпація влади – законодавчої, виконавчої, судової, нехтування Конституцією України і Законами, освячення коаліції "тушок" і скасування місцевих виборів, наступ на національні та громадянські права, здача національних інтересів, розгортання повномасштабних репресій і українофобія як державна політика.


Справжнім викликом для Української Держави став ганебний "пакт Януковича-Мєдведєва", підписаний у Харкові 21 квітня 2010 року. Цей пакт, з порушенням Конституції України та Регламенту, ратифікувала Верховна Рада України. Представники донецького олігархічного клану почали топтатися по українській історії, Янукович на всю Європу заперечив факт Голодомору як геноциду українців. Важко навіть припустити, що завтра зробить для знищення України режим Януковича. Нова влада взяла курс на скасування суверенітету та провокування громадянського конфлікту з метою встановлення маріонеткової кримінальної диктатури під патронатом Кремля. Адміністрація Януковича виступає в ролі ліквідаційної комісії з припинення діяльності Української держави. Прикро, що до цієї ганебної ролі вдався і вищий законодавчий орган, який увійде в історію як такий, що зрадив ідею української державності і перетворився на вірного втілювача інтересів Москви в Україні.


Свавілля нової влади дійшло до межі, адже суверенітет та незалежність є найбільшим багатством Української Нації. За Україну впродовж тисячоліть віддавали свої життя мільйони її кращих синів і дочок. Подібні кроки – це злочин перед їхніми звитягами. Останні події засвідчують: парламент як вищий представницький орган не здатний захистити національні інтереси та відстояти суверенітет. Більше того, він сам бере активну участь у реалізації планів Кремля.


Місцеві представницькі органи влади, які більш ніж наполовину складаються з політичних сил, що нібито належать до опозиційних партій, не спроможні продемонструвати свою позицію і стати на захисті Незалежності. Місцеві депутати розраховують на милість з боку режиму Януковича і продовжують займатися угодовством. Їх турбують посади, звання, власний бізнес. Національні інтереси для них чужі. Хмельницька обласна рада злякалася і самоусунулася від важливих подій. Вимоги ВО "Свобода" про скликання позачергової сесії і засудження зради національних інтересів проігноровано. Хмельницька міська рада також показала свою повну неспроможність у захисті державного суверенітету і не підтримала заяву ВО "Свобода" з приводу засудження ратифікації Верховною Радою "харківського пакту Януковича-Мєдведєва". У ситуації, коли владна кліка свавільна, парламентська опозиція відверто угодовська, і не здатна захистити Українську державність, залишається лише одна конституційно-легітимна влада – Український народ.


Хмельницька обласна організація ВО "Свобода" закликає усіх українців, незалежно від політичної приналежності проявити свою громадянську позицію і зупинити тотальний наступ антиукраїнських сил. На наших очах Україну розпродують по шматках на догоду Кремлю. Тільки усі разом ми зупинимо вакханалію і відстоїмо Україну.


Перед небезпекою подальшої експансії антиукраїнських сил, загрози територіальній цілісності України закликаємо усіх об’єднатись у Комітет порятунку Нації та Держави. Цього вимагає історія нашої багатолітньої боротьби за волю і незалежність, цього вимагають національні інтереси. Будьмо гідними пам'яті наших предків, доля України залежить від нас! Не посоромимо кров мільйонів українців і здобудемо Українську Державу!.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Роман Гнатенко 2f7e4fe1, Vladimir Kalashnikov, shokolad, Ali Hasan, Kenzo 065c7258, Cтарий Кінь, Странник Виртуальный, Ils ne passeront pas, Amadeus, частный сектор, Том Джонс, Vlad, Лесли, SANDY, Иван Афанасьев, укропбандерівець, SergeLi, Дедушка АУ, Tamara Smelya, Maxim Isajew, Гримсвотн, Гарик Не инженер c161d501, Alexander Bassin, Игорь Мельник 1e80ecc1, Гыг с Вами, Назар Сильченко 3ddb1cc4, ice -cream 32db2350, Саша Крест, Ринат Амедов, Голем Лакс, Juli Schubs, Правда Жизни 264a636c, Кардан_вал, Чип, tamerlan, Сергей Гайджин, Mike Paul, олег шипула, Едвард, сепаратизму смерть, Антип61, hedonism bot, Artaxerx II, Андрей Бигма, mrSmith, Левко Чорний, майор швейк, cvthtrf, Petr Demchuk, kostjaua5, Сергій Гранін, Ruslan Tkachenko, industrylife, Andrey Li, Птн-пнхй, Who is Who, Ольга_К, Gabriel Monte
 Всего на сайте: 189 писателей
 
 
 
 
 
 вверх