EN|RU|UK
 Форум Украины(619233)
  94  1
Тему создал: 1+1

ЧАС ДІЯТИ! Звернення до підприємців, громадських організацій та до всіх небайдужих громадян України.

Вітчизняний бізнес в небезпеці!

Немає такого підприємця, якого б не штрафували, від якого не вимагали б хабаря. В Україні на всіх рівнях створена система, яка не дозволяє середньому та малому бізнесу працювати чесно та прозоро. Нові закони, що хоче прийняти влада на додаток до вже існуючих, замість обіцяних спрощення податкового законодавства та зменшення податків, фактично остаточно розв'язує руки чиновникам та заганяє бізнес в тінь або просто знищує.

Ми готові платити податки! Але ми не хочемо платити штрафи і хабарі!

Без вітчизняного малого та середнього бізнесу, без потужного середнього класу, не буде самостійної, багатої та демократичної України. Буде колонія, в якій нам, народу України, в черговий раз дістанеться гірка доля кріпака, раба, але не господаря власної землі!

Ми звертаємося до всіх, хто чесною працею заробляє на життя собі, своїй сім'ї та створює робочі місця для інших, до всіх, хто поділяє нашу тривогу та є справжніми патріотами України — досить терпіти!!!

Ми звертаємося до всіх небайдужих — ми не віримо жодним політикам, бо вони про нас згадують лише перед виборами. Жодної обіцянки ніхто з них, прийшовши до влади, не виконував і виконувати не збирається.

Ми звертаємося до простих чиновників, міліціонерів, податківців, інших державних службовців — ми не злочинці, а ви не окупанти. Не виконуйте злочинних наказів, не дозволяйте перетворювати вас в карателів власного народу. Давайте разом розбудовувати справедливу державу, де буде главенствувати не олігарх, а закон, де кожен зможе реалізувати себе та отримати справедливу винагороду за свою працю.

Час показати владі, хто є єдиним джерелом та справжнім носієм влади в Україні!

11 травня в м. Хмельницькому пройдуть Всеукраїнські збори громадських організацій підприємців, на яких буде остаточно затверджено перелік наших вимог до влади. В разі їх невиконання в 7-денний термін, ми негайно розпочинаємо безстрокову акцію громадського спротиву.

Разом ми зможемо зламати злочинну систему корупції, беззаконня та безкарності купки олігархів, які торгують національними багатствами, інтересами держави та знущаються з українського народу.

Долучайтеся до нашої спільної боротьби!Страйковий комітет totalstrike2010@gmail.com

26 квітня 2010р.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
SergTranscarpathian, Ва Ва 7c567806, Алексей Носов d8330900, Лилия Стацкая, Nevertrust, Саша Саша Саша, Василий Пупкин cf348770, Irada, сепаратизму смерть, Леонид Самуэльвич, Олег Сербин 10d6f9ec, legionary, одессит2010, igorpesec, дмитро кук, ВоваГаагский ТеррористОбыкновенный, Алекс Фибер, три - пятнадцать, Демьяна Соколова, sulima ivan, Viktor Petrov a53b8b8b, Wevelsburg, Атаман Ацкий, Виамин Павловский, Борис Павлов, LUSi, Свободный Радикал Украинец, Кира Поляновская 95e0a9bf, Jimmy Hill, Ринат Амедов, Ярослав Викторович, Alexander Cherepchenko
 Всего на сайте: 107 писателей
 
 
 
 
 
 вверх