EN|RU|UK
 Форум Украины(624821)
  90  1
Тему создал: 1+1

Мене як українця ніхто не позбавить права захищати свою землю

Нардеп В’язівський: «Мене як українця ніхто не позбавить права захищати свою землю»

Мене як українця ніхто не позбавить права захищати свою землю. Про це в коментарі сказав нардеп від блоку НУ-НС Володимир В'язівський, повідомляє ГазетаУа.

«Мої діди мене вчили, як боротися. І хочу сказати, що Чечня в Росії — це буде дріб'язок, «квіточки» проти того, що можуть зробити тут українці проти наступу пейсатих і з косоворотками» — наголосив нардеп.

Депутат каже, що опозиція прикладе всіх зусиль, щоб угода по ЧФ не була ратифікована.

«Але якщо завтра в якийсь спосіб буде зірвано ратифікацію, або перенесено засідання в інше місце, щоб таки ратифікувати, то все одно ми, українці, з цієї землі нікуди не подінемось на відміну від тих, в кого є панамські, уругвайські паспорти. Їхні столиці поза межами цієї держави. І тоді вони недовго тут будуть царювати».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Igor Silent, sigsauer, комэск Титаренко, Big Bang, Ihor S., сергей садовский, Radoslav Sikorsky, Alexei Skibo, Roman Rjevskiy, (unknown) 9920d9a4, Саша777, Yury UK, Дима Трушков, Irada, Володимир Горбатько, Николай Иванов 00d1716d, OA, амфаш, NavigatorUR, Антон Шевченко 158adfe1, ShepelTatiana, sergik, vera Rom, Роман с камнем, 3-М-22, 5050, ConfianZa, Андрей Мудрый, Лесли, Anderer, Gangster, sulima ivan, Олександр Багряний, Tm Ns, Гыг с Вами, лютый, Плюю на Путю, Константин Гризодубо, Valeriy Fenyuk
 Всего на сайте: 133 писателя

вверх