EN|RU|UK
 Форум Украины(618789)
  154  1
Тему создал:

ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДИНИ БОГОВІ

ВДЯЧНІСТЬ ЛЮДИНИ БОГОВІ

Зовсім незвична Спасо-Преображенська капличка розташована у селі П’ятківка. Справа в тім, що знаходиться вона на власному подвір’ї родини Лідії Леонідівни та Дмитра Паньковича Зеленків. Сам господар із Івано – Франківщини. І там стало звичним, що у деяких людей на подвір’ї ставлять капличку, аби односельці мали змогу помолитись на самоті до Всевишнього, поставити свічечку за близьких та рідних.
Після 20 років перебування на Півночі родина Зеленків переїхала жити у П’ятрівку. Дмитро Панькович працював водієм І кожного разу вирушаючи у рейс, подумки звертався до Бога, аби Він допоміг йому у дорозі. Вже по приїзду в Україну, йому почали снитись сни у яких він бачив Божу Матір в оточенні янголів. І тоді чоловік пригадав, як подумки звертався до Бога, і на знак вдячності вирішив спорудити капличку, саме на тому місці де йому уві сні являлась Матінка Божа. Усе робив власними руками, і за свої кошти.
На свято Спаса, відбулась урочиста подія. Спочатку біля церкви Пресвятої Богородиці настоятель священик –протоієрей отець Дмитро Микитюк освятив хрест. А вже потім усі віруючі вирішили до каплички де і відбувся молебен та освячення
Олександр ДРАГАН,
редактор газети «Слово Боже – УПЦ»
село П’ятківка,
Бершадський район,
Вінницька область.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх