EN|RU|UK
 Форум Украины(624774)
  175  1
Тему создал:

АННОПІЛЬСЬКЕ ДИВО

Як розповіли мені старожили села Аннопіль, що дуже давно в одного графа була донька, яка погано бачила. Якось йому було явлення, що біля міста Тульчин є джерело. Потрібно повезти туди доньку і вмити тією джерельною водою. Граф одразу повіз свою 13 –річну доньку Магдалину. Вона там пробула увесь день; купалася, вмивалася тією водою, а по дорозі додому прозріла!

Як прояв вдячності, граф наказав, аби те джерело розчистили і поставили дерев’яний шестигранний остов. З часом, і капличку побудували поруч.

Звістка про чудодійну воду рознеслась по усьому православному світі. Сюди стали приїжджати хворі люди. І як вдячність за вилікуванні хвороби кидали на дно натільні хрестики, обручки, ланцюжки. Місцевий житель Кирило Васильович Колосюк, у 1904 році на дорозі, яка веде до кринички поставив дерев’яного хреста. У 60 роках, минулого століття кам’яний хрест та капличку було засипано гноєм та камінням. Зранку люди побачили, що те каміння та нечистоти розкидані навколо джерела, і воно б’є сильним фонтаном. Друга спроба закидати камінням успіху не дала. Тоді голова колгоспу наказав нікого не підпускати до кринички, а землю віддати під городи. Нещодавно одному аннопільцю наснився його прадід, який просив відродити джерело. По благословенню колишнього преосвященнішого епископа Тульчинсько – Брацлавського ІППОЛІТА., всього за два місяці криничка було очищена та відновлена. З дня піднято піввідра старовинних хрестиків та монет, найстаріша датована 1637 роком.

Напередодні освячення будівельники сфотографувались біля кринички. На знімку добре видно, як промін з неба йде прямо у криницю. Нижній край промення просвічується, як справжнє світло. Це не брак плівки, бо вона неушкоджена. Воду було освячено на честь Володимирівського ікони Божої матері. Під час богослужіння, на яке зібралось приблизно 500 прочан, люди побачили, як у криничці почала вода хвилюватись, хоча вітру не було. Телеоператор одного місцевого телебачення просто почав знімати, як гойдається вода.

Вже ввечері, коли священики Тульчинсько- Брацлавської єпархії переглядали відзнятий відео матеріал у Аннополі, то побачили, як на поверхні води відобразився Господній хрест. А вже потім він перетворився у зображення Пресвятої Богородиці, яка тримала у своїх руках Чесний покров. Всього 4 хвилин тривало це диво Аннопільське. Сьогодні Аннопільська святиня відкрита для кожного віруючого, хто очікує допомоги та милості Божої.

Олександр ДРАГАН, редактор газети «Слово Боже – УПЦ»

село Аннопіль,

Тульчинський район,

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ron Ma, Саша Крест, Джамал, сепаратизму смерть, Stuart Pearce, VOLVO XC 70, Nel Castro, Іван Бандерівець, антонина принц, Stephan Bil, три - пятнадцать, Дід Василь
 Всего на сайте: 37 писателей
 
 
 
 
 
 вверх