EN|RU|UK
 Форум Украины(635356)
  228  1
Тему создал:

ІВАНКОВА КРИНИЦЯ ЗЦІЛИТЕЛЬКА ДУШІ І ТІЛА

Якщо про «Іванкову криницю» писати світською мовою, то це є гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення, площею 2,55 гектари. Природнє мінеральне джерело знаходиться у великій плескатій балці, поблизу села Котівка. Згідно лабораторних досліджень ця вода містить усі елементи таблиці Менделєєва. Особливо корисна при хворобах очей, як засіб для закапування та при хворобах шкіри псоріазі.

Скільки років «Іванковій криниці» ніхто із старожилів не знає. Люди кажуть більше ста…

Розповідають, що у ту пору жив собі хлопчик Іван, який випасав за селом худобу. Ось він і викопав те джерело. За часи радянської влади, у 60 роках минулого століття, місцевий голова колгоспу засипав те джерело гноєм. Через деякий час, у нього почала втрачати зір і сліпнути єдина дитина- його донька.

Які лише лікарі її не оглядали! Та все даремно. Одного разу цьому чоловікові приснився сон. Матір Божа сказала йому, якщо він хоче , аби його донька знову почала бачити навколишній світ, то він повинен розчистити те джерело та тою водою закапувати її очі.

Він так і зробив. Після закапування очей його донька Олена знову почала бачити. Нині ця родина проживає у місті Гайворон. На Святе Водохреща та Святу Трійцю місцеві священики святять там воду. З усіх усюд до «Іванкової криниці» приїжджають люди з надією на одужання. Приїжджайте ви.

Олександр ДРАГАН,

редактор газети «Слово Боже – УПЦ»

село Котівка, Гайворонський район,

Кіровоградська область.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Мимик Re, Чип, Забор Пожелтевший, Олєкса Москаленко, mavr14, майор швейк, Иван Стас, sulima ivan, Леопольд Франкевич, Evgen Slobojanski, Люцифер, Игор Мархевка, Семн Семнович, Ksenia VB, Frol Fedoroff, Еxorcist, Джамал, молодой рабочий, Stuart Pearce, бостууга, Hazan Eldoran, Геннадій Бикодір adb80589, Валентин78, Yakiv Sirko
 Всего на сайте: 89 писателей
 
 
 
 
 
 вверх