EN|RU|UK
 Форум Украины(636063)
  289  75
Тему создал: /

ЧФ РФ – квартирант чи окупант?

medjaОстанні перемовини і домовленості на рівні договорів між Україною і Росією яскраво вказують на те, що щонайменше п’ять наступних років ряд державних інтересів будуть продовжуватися здаватися. Саме продовжуватися так як лише наївні або люди, у яких коротка пам’ять можуть вважати, що попередній режим Ющенка повністю захищав національні інтереси. Ми бачимо лише різний варіативний ряд та різний підхід. Сучасний режим і попередні режими є лиш різновидами того ж самого із різницею у тому, що Янукович антинаціональний політик відверто, а ряд інших приховано (приміром Тимошенко). Що краще відвертий ворог чи прихований – питання, що виходить за межі цієї статті.
Дехто заявляв, що Янукович такий сякий державник. І справді вони багато в чому праві. Будь-хто, хто стане на чолі держави стає державником, тому що держава в його руках. Не хочеться втрачати те, чим уже володієш. Саме тому не буде вводиться друга державна мова (хоча існують і інші причини) щоб не розкачувати корабель на якому пливуть. Але водночас чисте державництво водночас і є мінусом Януковича. Якщо для націоналістів держава та державність є політично оформленим народним організмом і віддача певних інтересів іноземним державам рівноцінно передачі людиною якогось свого органу сторонній особі за плату, що є неприпустимо для здоров’я людини, то Янукович разом із своїми олігархами розглядає державу як сухий механізм, у тому числі для заробляння грошей. Ніби як мати квартиру і здавати в оренду одну кімнату. За квартирантами спостерігаєш, намагаєшся робити все щоб вони поводилися більш менш чемно, але сама суть перебування тут їх не змінюється. Такими квартирантами в Україні є Чорноморський Флот Російської Федерації.
Переговори між Януковичем і Медведевим перманентно ще до зустрічі йшли довго. Квартирант довго хотів взяти в оренду українські газові сховища, але це означало б довготривале катастрофічне збільшення залежності України від РФ. Україна на довго перестала б бути самостійним гравцем на газовому ринку в Європі.
Тому все таки вони дійшли висновків, що ЧФ РФ ще постоїть у Криму. Логіка проста «населення вже звикло, що ЧФ РФ знаходиться у Криму». Те, що це фактично окупаційні війська, державні чинуші не подумали (вірніше закрили на це очі). ЧФ РФ – металобрухт. Принаймні через кілька років повністю на нього перетвориться. Росія вже самостійно не може будувати кораблі, а закуповує їх в інших країнах і переважно для Балтійського Флоту. Суть перебування ЧФ РФ у Криму суто політична. Як для власного населення, мріючого відродити совєти, так і для проросійськи налаштованих внутрішніх ворогів України.
Тут не варто обмежуватися лише цими висновками. В обмін на цю умову Україна нібито отримає дешевий газ. Багато хто піддає сумніву цей факт, Але якщо врахувати все таки його як правдивий, то що це означає? Україна по вуха у боргах перед МВФ. Однією із умов надання нових кредитів є збільшення комунальних послуг для населення. Це буде страшено не популярний крок для населення, навіть у так званих «регіонах, що традиційно голосують за ПР». А так як ліберали із ПР мислять категоріями електорату і намаганням залишитися господарем у державі, то для них не складає ніяких проблем продовжити перебування флоту іноземної держави в Україні. Більше того, вони можуть це видавати як боротьбу за національні інтереси, хоча ніяких націнтересів у перебуванні окупантів у власній державі немає. Слід очікувати, що на цьому режим Януковича не зупиниться.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Oleksandr Ievtushenko, Игорь Д, SergTranscarpathian, Arkady Korshun, Привет, Константин 1041a131, DneproUA, Ivan K 2be17c67, Василь Бондарчук, ГАБРИЭЛЬ ГАБРИЭЛЬ, майор швейк, cvthtrf, Странник Виртуальный, Влад Михайлович f31a5a47, Cтарий Кінь, Moanna Gratius ed1b335d, Маркиз, Zu Docs, KingDiamond, Татьяна Лайф, Oles Ivanov, Ивета, Олександр Гуменюк 7558ec9c, Чаклун Крейсервейтер 779e4307, Regular Show, алекс df02fa67, 5 копійок, Саша Крест, Тулишевский Юрий, Kamate Kaora, Паравоз, valentyna 7f6f0f14, Акинар Дортуар 544ccd43, RobinHood dfb9bea2, Senator S 01a656ec, Casada, Русскоязычный, Sergii Ustim, Сергей Козлов ae836211, Олександр Багряний, экзорцист, Evgen Slobojanski, Владислав 1, Африкан_Свиридович, росися вперде d82e7584, три - пятнадцать, Vlad Pr, Игор Мархевка, Саша Музыка, Андрій Шаман, Lapua, Valik babuchkin
 Всего на сайте: 166 писателей
 
 
 
 
 
 вверх