EN|RU|UK
 Форум Украины(629447)
  250  13
Тему создал: Нацпатріотка

Шановні галичани! Маю до вас питання. Відповідайте, не минайте

Одна моя хороша подруга поїхала під Новий 2010 рік до Львівської обл. до свого хлопця і його родини. По приїзді я ж питаю, як святкували новий рік, які дарунки дарували, яким був святковий стіл і тд. І прочитала відповідь, типу: "я ж в ГАЛИЦЬКІЙ РОДИНІ БУЛА! Українці не святкують новий рік, це не українське свято, і дарунків не дарують на новий рік, і про який святковий стіл може йти мова? Піст же ж!" Почалась дискусія на цю тему. За її словами, галичани - це єдині українці в Україні (тобто, не святкують новий рік з 31 грудня на 1 січня і не дарують подарунків, не чекають північних 12-ти бемкань, не мають святкового столу, дотримуються постів, є НАЙРЕЛІГІЙНІШІ люди з усієї України (тобто, систематично сповідаються, причащаються, дотримуються постів) і по крові галичани - це єдині українці з усієї України).
Я зацікавилась взагалі тим, ХТО ж такі галичани і кого до них віднести? Пише в словниках, що то є один з українських етносів і до нього відносять Івано-Франківську, Львівську і майже всю Тернопільську (окрім півночі) області.
Мені цікава думка самих ГАЛИЧАН. Що скажете? Хочу знати РЕАЛЬНІСТЬ. Допоможіть віднайти правду сьогодення.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Wevelsburg, Vlad Pr, aquarius580 ., амфаш, SergTranscarpathian, sulima ivan, Roman Tripalyk, Vladimir 5fe313f3, Fidchenko Oleg, Мефтахудын, Mihail Kost, JSM, octr9k, Володимир Волошин 55d42e7b, Неру, Ларик Гор, Женька Женькович, Константин Гризодубо, укропбандерівець, Україна ЮА, valentyna 7f6f0f14, Адвокатик, Лилия Стацкая, Ali Hasan, ABC 71397530, Dmitry R, Fortis Lepus, kisu kisu, Вася Шевченко f77d76ba, дядя Сэм f4c0ca00, Маркиз, Понтий Пилат, Trot91, Сергей Галонов, Serg Sergeev, Тимофей Овчаренко, Сергей Иванофф, малыш Бакинский, AshotOneShot, VOLVO XC 70, Иван Романов fa513186, Макс Савченко, Gabriel Monte, Vsevolod Marchenko, биз ымине, Ромарио Гомес, 133133, senia, vivv555777, Вася Городской, Black Hawk, kuba, Денис_Харьков, Скрепы неизвестно чего, пачую кожнава, Driver, Dnepr forever, экзорцист, Виталий Прокуратор, Petro Good, Зэлэный_Змий, Еxorcist, Утилизация ватников, Yury UK, Alexandr Kimlach, Серов свидомый, МГМ, Укроп2, Igor L, Vitaly Ytsuken, Панам Панамыч, cvthtrf, Гундяй Крестовоздвиженский, Bander_UA 1d21dedd, Сергей1967, Александр Касько, Veyshnor Rolf, cimbitep, Серебряный, Ruslan Tkachenko, Lvbnhj, Вжеж Набридли, Baden, Владимр Святюк, Юрий Рыжков, Святополк Сагайдачний, Виталий Долинковский, walking, Шимус, IGORA, Па Степ, Bogdan_, курвиметр, Mario Ghina, Alina Sadovska, Васильев Андрей, виталий луцюк 030674cb, Ostap Veresay, Tatyana Pomolova
 Всего на сайте: 283 писателя

вверх