EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  250  13
Тему создал: Нацпатріотка

Шановні галичани! Маю до вас питання. Відповідайте, не минайте

Одна моя хороша подруга поїхала під Новий 2010 рік до Львівської обл. до свого хлопця і його родини. По приїзді я ж питаю, як святкували новий рік, які дарунки дарували, яким був святковий стіл і тд. І прочитала відповідь, типу: "я ж в ГАЛИЦЬКІЙ РОДИНІ БУЛА! Українці не святкують новий рік, це не українське свято, і дарунків не дарують на новий рік, і про який святковий стіл може йти мова? Піст же ж!" Почалась дискусія на цю тему. За її словами, галичани - це єдині українці в Україні (тобто, не святкують новий рік з 31 грудня на 1 січня і не дарують подарунків, не чекають північних 12-ти бемкань, не мають святкового столу, дотримуються постів, є НАЙРЕЛІГІЙНІШІ люди з усієї України (тобто, систематично сповідаються, причащаються, дотримуються постів) і по крові галичани - це єдині українці з усієї України).
Я зацікавилась взагалі тим, ХТО ж такі галичани і кого до них віднести? Пише в словниках, що то є один з українських етносів і до нього відносять Івано-Франківську, Львівську і майже всю Тернопільську (окрім півночі) області.
Мені цікава думка самих ГАЛИЧАН. Що скажете? Хочу знати РЕАЛЬНІСТЬ. Допоможіть віднайти правду сьогодення.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх