EN|RU|UK
 Форум Украины(619269)
  290  158
Тему создал: трударь

В.о. президента Молдови заявив, що не приїде на парад Перемоги до Москви

Тимчасово виконуючий обов`язки президента Молдови, спікер парламенту Міхай ГІМПУ повідомив, що його не буде 9 травня в Москві на параді Перемоги, передає РІА «Новости».

«Мене нічого не пов`язує з Москвою. Туди їдуть лише переможці, що робити там переможеним?» - заявив М.ГІМПУ в інтерв`ю одному з місцевих телеканалів.

«Я згоден з тим, що виповнюється 65 років з дня закінчення Другої світової війни, але я не можу забути нещастя, депортації, голод, через які пройшли громадяни Молдови в часи Радянського Союзу», - відзначив в.о. президента Молдови.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Otec Pigidiy, Виамин Павловский, Семен Аверченко, Natalia Mangion, олег нагибайло, Oleg Hardin b651765a, Ковтун Ярослав, Виктор Новиков 33f4e42d, Arkady Korshun, Vlad Dyvin, IgorYakovlevich, Alex_Dimitrov, Helg1961, Ali Hasan, I Ka 538a282a, Lanigram, Ingwar Zed, kuba, Eldar, Андрей Андреевич 13318b6a, Maks Kolorto, Irada, Сергей Иванофф, Gaydamaka Kozak, Владік, тоже месный, Волинський Руслан, VOLVO XC 70, Сергей1500900, Ivan Savelev, Владислав 1, ручка от чемодана, Алекс Фибер, Same Tak, Старий Рейвер, wiqa sag, Данило Галицький 1c1ee858, Николай Водяной, Igor Lyashenko 37b3b0fe, Великая Исландия, Гыг с Вами, Antony
 Всего на сайте: 152 писателя

вверх