EN|RU|UK
 Форум Украины(629840)
  136  10
Тему создал: .

Звернення Конгресу Українських Націоналістів до депутатів Верховної Ради України

Шановні народні депутати!

За короткий час перебування Віктора Януковича та його команди при владі відбулася нечувана «здача» національних інтересів України.

Так, 21 квітня у Харкові під час зустрічі з президентом Росії Медведєвим президент України Віктор Янукович підписав угоду про пролонгацію перебування Чорноморського флоту РФ на території України на 25 років.

Ця угода є грубим порушенням Конституції України, оскільки подібні рішення можуть прийматися виключно за результатами всенародного референдуму.

Продовження терміну перебування ЧФ РФ у Криму перекреслює перспективу інтеграції України до ЄС та НАТО і несе загрозу втрати української державності. Військові формування російського флоту є джерелом політичної нестабільності в нашій державі. В час, коли ціна російського газу для України значно перевищує світову, а плата за транзит газу українською територією в декілька разів нижча ніж у Європі, Україна на пільгових умовах утримує ЧФ, щорічно втрачаючи сотні мільйонів доларів.

Конгрес Українських Націоналістів переконаний, що дана угода є цинічною зрадою національних інтересів України. Газовий контракт є лише формальним приводом для здачі всіх стратегічних об’єктів України. Адже не секрет, що влада планує віддати під контроль Росії авіабудування, атомну енергетику, підземні сховища газу та інші провідні галузі української економіки.

Такі кроки президента Віктора Януковича суперечать присязі Президента України та створюють підстави для початку процедури імпічменту.

Дії нинішньої влади засвідчують її несамостійність та нездатність захищати національні інтереси країни. Зводяться нанівець досягнення України за часів президентства Віктора Ющенка в гуманітарній сфері, відродженні української історії, вшануванні жертв голодоморів та репресій. Йде злочинний наступ на освіту, культуру та свободу слова.

Конгрес Українських Націоналістів звертається до депутатів Верховної Ради із закликом не ратифіковувати угоду про продовження перебування ЧФ РФ в Україні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Водки Немало, shokolad, Dmitriy Petrov, Taketori5, Maks Kolorto, Tatyana Pomolova, укропбандерівець, Ali Hasan, NonCFist, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Maxim Isajew, Alexander Cherepchenko, Hasan Masan, Cтарий Кінь, SergeLi, Женя-Женя, Леопольд Пупкин a45bc2dc, Wevelsburg, Сергей Петрухин, Серов свидомый, Otec Pigidiy, sibd sibd, Andrey Bolcman, namtab
 Всего на сайте: 80 писателей
 
 
 
 
 
 вверх