EN|RU|UK
 Форум Украины(636042)
  123  2
Тему создал:

"Україна повинна стати активним гравцем на міжнародній арені" /Віктор янукович/

Президент України Віктор Янукович заявив, що Україна повинна стати активним гравцем на міжнародній арені. Про це він сказав, виступаючи на другому етапі ХІІ з'їзду Партії регіонів у Києві в п'ятницю, 23 квітня.

«Сьогодні Україна ставить амбітну мету: повернутися на міжнародну арену як відповідальний і активний гравець», - наголосив Президент, говорячи про новий зовнішньо-політичний курс держави.

При цьому він зазначив, що Україна має повернути «втрачену за останні 5 років довіру партнерів у світі». Віктор Янукович підкреслив необхідність розвитку економічного співробітництва, залучення інвестицій в економіку України, а також активної участі в процесах формування нової системи безпеки на Європейському континенті.

За словами Глави держави, визначальним національним інтересом і, відповідно, пріоритетом у зовнішній політиці України стане гармонійний розвиток вітчизняної економіки і суспільства.

Прес-служба Партії регіонів
http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/4bd1c58f02ff3/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
XENOmorph, дератизатор, Ali Hasan, Vitua, Yuriy Vernikov, Alik Alikov, Александр Пушкин 7b40c3f0, Vedana, Коля Азиров, Враг рода человеческого 666, хахахаха, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Андрей Веселовский, alex lagun, RR, маи аиавпт, NonCFist, Володимир Мик, А П 6d5dcd2e, Victor Tsokalov a7d27633, Gar
 Всего на сайте: 60 писателей
 
 
 
 
 
 вверх