EN|RU|UK
 Форум Украины(617941)
  137  14
Тему создал: 1+1

В Польщі 58 озброєних чеченців хотіли викрасти наречену

Поліція Варшави з підтримкою спецназу затримала одразу 58 вихідців з Чечні, у них виявили пістолети ТТ, десять ножів, кастети і палиці. Група збиралася викрасти дівчину і видати її заміж силоміць. Затриманим висунуті звинувачення. У Польщі вони знаходилися на законних підставах.

Як повідомляє польський телеканал TVN, група чеченців була затримана близько 21.00 за місцевим часом у середу після дзвінка мешканців на вулиці Горчевска. За даними поліції Варшави, група вихідців з Чечні зібралася біля одного з барів, вела себе шумно, хуліганила і кричала.

На місце виїхала поліція, спецназ, представники антитерористичного центру і кінологи з собаками, навченими на пошук наркотиків, - в цілому 11 поліцейських машин.

За словами представників поліції Варшави, було затримано 58 осіб, в основному вихідців з Чечні. Польське телебачення показало кадри, на яких усіх затриманих поклали обличчям на землю і обшукали співробітники поліції.

Одному з затриманих довелося викликати "швидку допомогу" - після втручання поліції він втратив свідомість.

При обшуку у чоловіків виявили два пістолети ТТ, десять ножів, палиці, а також два крадених мобільних телефони. Чотирьом затриманим пред'явлені звинувачення в незаконному зберіганні зброї, скупці краденого і зберіганні кастету.

"На щастя, поліція не допустила кровопролиття, - повідомив представник поліції Варшави. - Після дзвінка від населення вихідці з Чечні були затримані. З'ясувалося, що в Польщі вони знаходяться цілком легально".

За даними польських ЗМІ, чеченці збиралися викрасти дівчину з метою насильно видати її заміж за одного з них. Тепер поліція з'ясовує обставини спроби викрадення нареченої.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх