EN|RU|UK
 Форум Украины(630154)
  90  1
Тему создал: .

Чому національний рух в Україні ніяк не зведеться на ноги та не може охопити своїм впливом значну кількість людей.

Чому національний рух в Україні ніяк не зведеться на ноги та не може охопити своїм впливом значну кількість людей?

Можна було б довго й беззмістовно дискутувати про клятих москалів, хитрих жидів та інших воріженьок, але є всього лише одна причина.
І ця причина в тому, що інтелектуали-ідеологи теперішнього національного руху не розуміють простої істини, зрозумілої будь-якому найтупішому бандиту - єдине вирішальне значення має контроль над територією і всі зусилля, всю увагу, та навчання треба спрямовувати та зводити перш за все на це, бо це база всього подальшого розвитку.

Згадайте основу всіх "стрілок" (як бандитських так і владних) - це хто отримає контроль над тим чи іншим об'єктом, тією чи іншою територією.
Всі бандити, як ті, що поза законом, так і ті що "при законі", з дитинства проходять поетапну "школу контролю території", здобуваючи таким чином життєво необхідні навики та справжні, працюючі знання - відбирання грошей у малечі в школі і формування при цьому малого, ще не бандитського, але подібного-пробно-навчального гурту, потім "гоп-стопи" вже з більш серьозною компанією, далі контроль над найближчим ринком, далі вже рейдерство місцевого, чи депутатсько-державного рівня.

Це як спорт - поетапна довготривала підготовка. Природні здібності звичайно дуже важливі, але без постійних цілеспрямованих тренувань успіхів не досягнеш.

Що ж пропонується сучасними українськими націоналістами натомість?
І чи в змозі досвід маршів з прапорами "від сих - до тих" згодитися для побудови України такої, як її бачили Шевченко, Франко та інші видатні постаті, та для оборони України від зовнішніх та внутрішніх ворогів?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Олександр Філіпов, Леонид Ефремов, Стрелок, Ali Hasan, Олег Хмара b07bd21f, не олигарх, тютя тютькин 0e0cff03, Руцкий Рейх, 7Кокс7, Trot91, alekcg1 ., shniper son, Twellen van 4365cde1, Илия Палеолог, Phoenix Humorous, Nel Castro, Люцифер, Юрий Рыжков, Пузо Савелий Пузо, Вячеслав Айшер db13345f, Илья Ильин e75eb129, Step Steppelton, Yakiv Sirko
 Всего на сайте: 86 писателей
 
 
 
 
 
 вверх