EN|RU|UK
 Форум Украины(630150)
  133  5
Тему создал: ZAXID.NET

Львів’ян опитають щодо знесення Монументу слави

З 19 квітня члени львівської організації Соцпартії України розпочнуть акцію «Громадське опитування», під час якої будуть збиратися думки і позиції мешканців міста щодо проблемних питань.
Як повідомив ZAXID.NET перший секретар Львівського міськкому СПУ Василь Музика, соціалісти встановлять в центрі Львова спеціальні намети, в яких представники СПУ роздаватимуть інформаційні матеріали з переліку деяких проблемних питань міста та опитуватимуть жителів Львова щодо їх ставлення, зокрема, щодо трьох наступних питань: забудова львівської Цитаделі і ставлення львів’ян до цього будівництва; наміри щодо демонтажу та знесення меморіалу на вулиці Стрийській «Монумент слави»; оцінка «ксенофобських висловлювань» депутати облради Ірини Фаріон щодо вихованців дитячого садочку Львова.

Як наголосив Василь Музика, за проведеним соціалістами моніторингом, саме ці питання в останній час «на слуху у мешканців Львова і мають неоднозначну позицію у середовищі представників політичних сил області, громадських організацій та жителів.

Результати проведеного опитування будуть оприлюднені у ЗМІ і скеровані президенту держави Януковичу, голові уряду Азарову і спікеру парламенту Литвину.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх