EN|RU|UK
 Форум Украины(624544)
  143  10
Тему создал: *

Бандера—символ української України!

Для чого повертати звання Героя Бандері, коли його ще ніхто його не позбавив!? Донецький суд прийняв абсурдне рішення, яке ще не вступило у законну силу і може, й має бути, оскаржене (по всіх інстанціях, аж до міжнародного рівня).

Рішення судді-неукраїнки цілком абсурдне. Позов подавався позивачем, який твердив, що його особисто принижує Указ Президента про "героїзацію" Провідника ОУН. Однак чомусь суд зациклився на питанні громадянства (хоч, до- речі, Степан Бандера був і формально і фактично громадянином ЗУНР і УНР, які, відповідно до Акта проголошення незалежності України 24.08.1991р. та перших розділів Конституції України є прямими попередниками сучасної України). Позивач мав довести чим саме фізично, матеріально чи морально зашкодило йому особисто рішення Президента стосовно Бандери. Отже він мав представити факти, які б свідчили, що С.Бандери був зрадником, прислужником фашистів і т.д. і т.п.

Таки же даних не знайшов навіть Нюрнбергський процес, який, попри численні вимоги представників СРСР та УРСР, не посмів, не знайшов підстав, для того, щоб засудити керівника українського націоналістичного руху. Все на що спромоглися НКВС-МГБ-КГ фальсифікуючи звинувачення проти бандерівців -це голослівні твердження кілької німецьких військовополонених (що перебували в руках радянських спецслужб) про якусь міфічну співпрацю оунівцівна чолі з Бандерою із гітлерівцями. З іншого боку на розгляд суду було подано десятки німецьких таємних документів про боротьбу проти ОУН, в т.ч. накази без суду й слідства розстрілювати всіх бандерівців, що потраплятимуть у руки гестапо.

Брехні й наклепам маємо протиставити клопітку роботу задля відновлення справедливості, донести правду про ОУН –УПА до українців Півдня й Сходу, які ще знаходяться у полоні комуно-більшовицької пропаганди, активніше слід працювати й на міжнародній арені: світ майже нічого не знає про героїчну звитягу бандерівців у протистоянні з людиноненависницькою сталінською системою.

Від того чи залишиться Бандера офіційним Героєм України залежить чи будемо ми мати Українську Україну! На захист честі й гідності Провідника ОУН мають стати всі, хто вважає себе Українцем, а не індивідуумом без роду і племені, якому болить тільки наповнюваність кишечника. Хочеться вірити у розум і розважливість діючого Президента, що він дійсно зосередиться на насущних проблемах життя українців, а не стане маріонеткою у руках українофобів. В разі продовження наступу влади проти Бандери, всупереч логіці й закону, Українство має повстати, а така влада має бути оголошена ОКУПАЦІЙНОЮ!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
M Mi d927ae0e, 1BetarD, Magdalena Zurbiene, East Clintwood, вася п, Олег Сербин 10d6f9ec, циля бадминтон, Yevgeniy Balalaykin, Urs, Irada, monah 58f1317c, Максим Атаманюк, grustnyi mish, Mishel Platini, Azamat Ibn Hasan Mamatraimov, Bogdan_, Nel Castro, alex lagun, Colt, Лилия Стацкая, Tatyana Pomolova, Garsia UA, Ming Uing b56f719d, Харьков Сумской
 Всего на сайте: 70 писателей
 
 
 
 
 
 вверх