EN|RU|UK
 Форум Украины(629383)
  334  12
Тему создал: Fra_DK

Я не знаю, що буде з Україною у найближчому майбутньому, але точно знаю, що буде з Росією

Росія розколеться, – російський експерт
16:04, 13.04.2010
Перед тим, як говорити, що Росія відроджує СРСР, треба поговорити про те, чому вона це робить. Чому саме сьогодні? Передусім вона це робить не так у зовнішньополітичному, як у внутрішньополітичному аспекті. До дрібниць йде відтворення партійної системи, яка сьогодні є карикатурою на радянську партійну систему, – заявив 13 квітня під час прес-конференції у Львові «Як Росія відновлює СРСР і що повинна протиставити цьому Україна?» російський політолог Павло Мезерін.
«Історія повторюється у вигляді фарсу. Проходять, наприклад, святкування того ж Дня перемоги 9 травня, коли виходять ветерани війни. Їм за 80 років, вони вже не можуть брати участі в парадах, святкуваннях, їх заміняють молодими хлопцями, одягають їх у пілотки, в металеві каски, варять фронтову кашу тощо. Все це виглядає досить карикатурно, окрім посмішок нічого більше не викликає. Не викликає почуттів у мислячої частини населення. Виглядає воно все таким карикатурним чином, оскільки іншої альтернативи для відродження так званої Великої Росії чинна влада не придумала. І їй особливо не хочеться її придумувати. Не тим вона стурбована», – наголосив Павло Мезерін, повідомляє кореспондент ZAXID.NET .

Експерт зазначає, що насправді чинна російська влада, «сьогоднішня кремлівська еліта» передусім думає «про власний комфорт, власний добробут».

«У мене син з українським громадянством, оскільки моя дружина українка. Коли виникло питання громадянства, я вирішив це дуже швидко, і на всі питання чому, відповідаю: «Я не знаю, що буде з Україною у найближчому майбутньому, але точно знаю, що буде з Росією», – запевнив Павло Мезерін.

Разом з тим, він зауважив, що українцям не потрібно перейматись чутками про відновлення Росією СРСР. «Хтось із китайських мудреців сказав, що якщо довго сидіти на березі річники Янцзи, то повз тебе пропливе труп твого ворога», – наголосив він. У ситуації, коли «еліта Росії, яка не дивиться ні в історію, ні у майбутнє», експерт прогнозує швидкий розкол Росії.

«Україні не треба перейматися, а навпаки відновлювати свою європейську ідентичність і чекати, коли Янцзи пронесе повз неї уламки Російської імперії. Я переконаний, що на її уламках буде створено ряд демократичних держав», – наголосив Павло Мезерін.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Владислав Василенко, Alex Yustasu, Maks Kolorto, Amber, Bucho Gracias, Андрей Шевченко 73396fdd, Roman Tripalyk, olo olo f87144e7, hedonism bot, Влад Кусков 099ecdc1, sulima ivan, Oleg Miroshnichenko 464fd141, хахахаха, Лесли, Ostap Veresay, TarganRun, Влад Синкевич, Valera Butov, Urs, Mike Paul, передвиборчі цяцянки, Iryna Stolyar, хирург, Vidock, Ron Ma, shokolad, Володимир Мик, pinkerton, the FAT, Murlin Murloff, Alina Sadovska, Николай Масло, Странник Виртуальный, Алекс Фибер, Леся Цимбал, вставай, Константин Гризодубо, Gabriel Monte, укропбандерівець, Имярек, John Observer, marina marinina, Виктория Белоус 8dbd174d, V-roma, Микола Погорєлов, шут, fresh guacamole, Elena W, Гримсвотн, alex lagun, Said_
 Всего на сайте: 162 писателя
 
 
 
 
 
 вверх