EN|RU|UK
 Форум Украины(635274)
  68  1
Тему создал: ZAXID.NET

Політологи радять Тимошенко та Тягнибоку об'єднатися

В Україні існуватимуть щонайменш дві опозиції, з різними методами впливу на владу. Про перспективи їх діяльності інтернет-виданню «Гарт» розповіли провідні політичні експерти країни.
Сьогодні слід чекати на об’єднання позапарламентських політичних сил – особливо радикально налаштованих. Вони мають перспективу створити потужну опозицію владі, зазначив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

А ось єдиної, оформленої належним чином опозиції, за словами експерта, в парламенті не буде. Натомість буде багато опозицій та "напівопозицій", які час від часу узгоджуватимуть свої дії, координуючи голосування.

Більш реальним, на думку політолога, може стати об’єднання позапарламентських політичних сил у опозиційний фронт. "За межами влади знаходиться Тимошенко, Ющенко, Тягнибок та ще багато знакових персон", - зауважив експерт.

Коментуючи заклики лідера Єдиного Центру Віктора Балоги щодо об’єднання опозиційних зусиль, Карасьов зазначив: "Такі заклики матимуть сенс, якщо їх спрямують не тільки на депутатів, але й і на широкий критично налаштований до нинішньої влади загал".

Як вважає керівник соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, у опозиції час на об’єднання дуже обмежений.

"Якщо до осені опозиція не набере темпи для противаги влади, то вона може залишитися роздрібненою і зменшити свій вплив", - зауважив політолог.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Коля Квадрат, Mariya Zelinska, Иван Стас, Япона Мать, Ali Hasan, Саша Крест, Zu Docs, Шуц, Magdalena Zurbiene
 Всего на сайте: 22 писателя
 
 
 
 
 
 вверх