EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  68  1
Тему создал: ZAXID.NET

Політологи радять Тимошенко та Тягнибоку об'єднатися

В Україні існуватимуть щонайменш дві опозиції, з різними методами впливу на владу. Про перспективи їх діяльності інтернет-виданню «Гарт» розповіли провідні політичні експерти країни.
Сьогодні слід чекати на об’єднання позапарламентських політичних сил – особливо радикально налаштованих. Вони мають перспективу створити потужну опозицію владі, зазначив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

А ось єдиної, оформленої належним чином опозиції, за словами експерта, в парламенті не буде. Натомість буде багато опозицій та "напівопозицій", які час від часу узгоджуватимуть свої дії, координуючи голосування.

Більш реальним, на думку політолога, може стати об’єднання позапарламентських політичних сил у опозиційний фронт. "За межами влади знаходиться Тимошенко, Ющенко, Тягнибок та ще багато знакових персон", - зауважив експерт.

Коментуючи заклики лідера Єдиного Центру Віктора Балоги щодо об’єднання опозиційних зусиль, Карасьов зазначив: "Такі заклики матимуть сенс, якщо їх спрямують не тільки на депутатів, але й і на широкий критично налаштований до нинішньої влади загал".

Як вважає керівник соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко, у опозиції час на об’єднання дуже обмежений.

"Якщо до осені опозиція не набере темпи для противаги влади, то вона може залишитися роздрібненою і зменшити свій вплив", - зауважив політолог.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
три - пятнадцать, Saw Ewas 1a26b1e6, ДМБ 1985, abacus sp, Вадимир Каракай, Хавронников Степан, Александр 087, HugeMug, sulima ivan, vadyan, Иван Афанасьев, Карл Великий 9c46cd9e
 Всего на сайте: 38 писателей
 
 
 
 
 
 вверх