EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  81  1
Тему создал: ZAXID.NET

Восени слід очікувати на акції «Україна без Януковича», – експерт

Експерт Школи політичної аналітики НаУКМА Олексій Кошель переконаний, що ближче до осені радикальна опозиція на чолі з БЮТ використовуватиме ті самі інструменти політичної боротьби, що і її колеги в Греції.
«Ближче до осені, коли можна буде робити перші серйозні висновки про роботу нової влади, радикальна опозиція на чолі з БЮТ використовуватиме ті самі інструменти політичної боротьби, що і її колеги в Греції, тобто апелюватиме до громадськості, ініціюватиме акції на кшталт «Україна без Кучми» тільки вже з прізвищем нового президента, тощо», – зауважив експерт в коментарі інтернет-виданню «Гарт».

Разом з тим, пояснив Кошель, через давню проблему української опозиції, яка не виконує своїх функцій, є ніша для формування поміркованої конструктивної опозиції навколо Арсенія Яценюка.

«В основному критикою буде займатися радикальна опозиція, а ніша для пропонування альтернативи залишається порожньою. Її, скоріш за все, займе команда, яка гуртується навколо другого за рейтингом опозиційного політика в Україні Арсенія Яценюка», - прогнозує політолог.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Murlin Murloff, Алина Могильная 76b12209, Саша Саша Саша, Алексей Носов d8330900, Kaba Mota, Bob2, Лариса fb3d953c, SuperVsirf ., Garsia UA, vastness 615169c4, три - пятнадцать, Irada, Andreas Hänse, Япона Мать, Палиця Василь, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru, IMPERIUM LEGIONIS, Harib Da, Питер Пэн 53064d72, Геракл Платонович, SergTranscarpathian
 Всего на сайте: 82 писателя
 
 
 
 
 
 вверх