EN|RU|UK
 Форум Украины(636238)
  98  1
Тему создал: Партиzан

Московська зброя-міфічний мотлох!

ЗМІ: Індійський танк Arjun перевершив російський Т-90 за всіма показниками
25 березня, 12:28

armor.kiev.ua
Т-90
В Індії провели порівняльні випробування національного танка Arjun і російського Т-90.
Результати порівнянь поки ще не розсекречено, проте, газета The Business Standard з посиланням на військові джерела повідомляє, що індійський танк перевершив російський за всіма показниками.

У порівняльних випробуваннях, які тривали тиждень і відбувалися неподалік від полігону Біканер у штаті Раджастан, взяли участь 14 танків Arjun і така ж кількість Т-90.

Усім танкам було дано три тактичні завдання, включаючи переміщення на 50 кілометрів по пустелі, подолання водних перешкод глибиною 1,5-1,8 метра, стрільба по рухомій та стаціонарній цілях.

За даними військових, Arjun показав "чудові результати", швидко переміщаючись по пересіченій місцевості, виявляючи та вражаючи цілі. Подробиці про успіхи Т-90 не повідомляються. Ні індійські військові, ані Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії офіційних коментарів про результати порівняльних досліджень поки не дають.

Індійський танк розроблявся протягом 34 років. Спочатку Індія планувала повністю замінити ним усі застарілі Т-55 і Т-72, але вже в 2000-х роках через затримки в програмі розробки вирішила обмежитися купівлею двох тисяч танків. Пізніше обсяг замовлення було скорочено до 124 танків, 45 з яких вже надійшли у війська. Водночас, Індія вирішила оновити парк важких бронемашин російськими танками.

Перші 310 танків Т-90 Індія замовила в Росії у 2001 році. 186 одиниць з вказаної партії було зібрано на машинобудівному заводі поблизу міста Мадрас. У 2006 році Індія докупила в Росії ще 330 танків, а в 2007-му доповнила контракт ще тисячею машин. За умовами угоди, всі танки збиратимуться в Індії за ліцензією.

Раніше на випробуваннях Arjun регулярно виявлялися серйозні неполадки. Зокрема, танк не міг діяти вдень в умовах пустелі, оскільки його корпус перегрівався, що в свою чергу позначалося на бортових системах наведення і призводило до збоїв у роботі двигуна. Крім того, військові скаржилися на низьку точність стрільби танка. На випробуваннях 2005-08 року також з'ясувалося, що танк практично не здатен діяти вночі через сильні перешкоди у тепловізійних системах.

Arjun здатний розвивати швидкість до 72 км на годину по шосе і до 40 км на годину по пересіченій місцевості. Танк оснащено системою лазерного наведення і приладами нічного бачення. Основне озброєння танка представлено 120-міліметровою нарізною гарматою.

Т-90 здатний розвивати швидкість до 70 км на годину по шосе і до 50 км на годину по пересіченій місцевості. Танк обладнано системами автоматичного наведення, нічного бачення, лазерним далекоміром. Як основне знаряддя використовується 125-міліметрова гладкоствольна гармата, яка здатна стріляти як звичайними снарядами, так і керованими протитанковими ракетами.


За матерiалами: Lenta.ru

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Алла Новосад 5b57f84f, Yurii Sliusarchuk, John Observer, Вова Индюков, ПравдаЛюбка, Max Tik, goldshrek shrek, ice -cream 32db2350, Kenzo 065c7258, Neutral13, маи аиавпт, L.O. Ign, Doctor Solt, Серый кардинал, Савва Никифорович 5725ddad, 133133, дядя Сэм f4c0ca00, Гыг с Вами, Степа Лыходэев, SkVrostik, Змиевобандеровец, pOrest, Чип, Sergey Larin, Otec Pigidiy, Bob2, Alexandr Slavich, Hazan Eldoran, RobinHood dfb9bea2, курвиметр, Ming Uing b56f719d, Гримсвотн, NNN, Скрепы неизвестно чего, Amber, Руцкий Рейх, delo delo, мирвсем, Michail Viktorovich, Привет, grec, Anton Zhurawski, LUSi, Андромеда, И я скажу, Vladislav R 85fbc9a9, svetozar, East Clintwood, Harib Da, Эрнесто, Луиза Тумбочкина, Ars UA, буков, Виктор Потоцкий ddddc13d, Wevelsburg, Борминталь, Roman Rjevskiy, Vovcheg Zak, Udo Dirkshnaider, Alexandr Kartuzov
 Всего на сайте: 171 писатель
 
 
 
 
 
 вверх