EN|RU|UK
 Форум Украины(618208)
  97  1
Тему создал: Партиzан

Московська зброя-міфічний мотлох!

ЗМІ: Індійський танк Arjun перевершив російський Т-90 за всіма показниками
25 березня, 12:28

armor.kiev.ua
Т-90
В Індії провели порівняльні випробування національного танка Arjun і російського Т-90.
Результати порівнянь поки ще не розсекречено, проте, газета The Business Standard з посиланням на військові джерела повідомляє, що індійський танк перевершив російський за всіма показниками.

У порівняльних випробуваннях, які тривали тиждень і відбувалися неподалік від полігону Біканер у штаті Раджастан, взяли участь 14 танків Arjun і така ж кількість Т-90.

Усім танкам було дано три тактичні завдання, включаючи переміщення на 50 кілометрів по пустелі, подолання водних перешкод глибиною 1,5-1,8 метра, стрільба по рухомій та стаціонарній цілях.

За даними військових, Arjun показав "чудові результати", швидко переміщаючись по пересіченій місцевості, виявляючи та вражаючи цілі. Подробиці про успіхи Т-90 не повідомляються. Ні індійські військові, ані Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії офіційних коментарів про результати порівняльних досліджень поки не дають.

Індійський танк розроблявся протягом 34 років. Спочатку Індія планувала повністю замінити ним усі застарілі Т-55 і Т-72, але вже в 2000-х роках через затримки в програмі розробки вирішила обмежитися купівлею двох тисяч танків. Пізніше обсяг замовлення було скорочено до 124 танків, 45 з яких вже надійшли у війська. Водночас, Індія вирішила оновити парк важких бронемашин російськими танками.

Перші 310 танків Т-90 Індія замовила в Росії у 2001 році. 186 одиниць з вказаної партії було зібрано на машинобудівному заводі поблизу міста Мадрас. У 2006 році Індія докупила в Росії ще 330 танків, а в 2007-му доповнила контракт ще тисячею машин. За умовами угоди, всі танки збиратимуться в Індії за ліцензією.

Раніше на випробуваннях Arjun регулярно виявлялися серйозні неполадки. Зокрема, танк не міг діяти вдень в умовах пустелі, оскільки його корпус перегрівався, що в свою чергу позначалося на бортових системах наведення і призводило до збоїв у роботі двигуна. Крім того, військові скаржилися на низьку точність стрільби танка. На випробуваннях 2005-08 року також з'ясувалося, що танк практично не здатен діяти вночі через сильні перешкоди у тепловізійних системах.

Arjun здатний розвивати швидкість до 72 км на годину по шосе і до 40 км на годину по пересіченій місцевості. Танк оснащено системою лазерного наведення і приладами нічного бачення. Основне озброєння танка представлено 120-міліметровою нарізною гарматою.

Т-90 здатний розвивати швидкість до 70 км на годину по шосе і до 50 км на годину по пересіченій місцевості. Танк обладнано системами автоматичного наведення, нічного бачення, лазерним далекоміром. Як основне знаряддя використовується 125-міліметрова гладкоствольна гармата, яка здатна стріляти як звичайними снарядами, так і керованими протитанковими ракетами.


За матерiалами: Lenta.ru

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Крокодил Гена, Олег Немещук, WiM, Привет, Ави, Elena Drozd, Liza Lysenko, Vitua, Otec Pigidiy, Юра Амурский, Ruslan Tkachenko, Serg Ivanov 96b8fac0, Irada, Андрей Кайнаран, Геннадій Бикодір adb80589, Neutral13, Urs, Маркиз, denis superman, Valera Butov, Игорь Борисович, Николай Водяной, Vasyl Moroz, Nestor Nen, Frol Fedoroff, kobzar, Nikos KGB, Сергей Шило deb1e52f, Виктор Кондратюк 9346c35a, Maxim Isajew, ГАБРИЭЛЬ, Дмитрий Донской 70837825, Artem Gurin, Саша Крест, Владислав Василенко, Gaydamaka Kozak, Даунбасс хочет глонасс и курас, Valerey Schetko, Де Правда, Светлана Бессарабова, Сергей Гайджин, дератизатор, Роман Ручко 33552e28, Антип61, Владислав В e3236bf0, три - пятнадцать, Василий Зелов f4373d2f, Лео Кот, Сергей1500900, Лидия Севастьянова
 Всего на сайте: 175 писателей
 
 
 
 
 
 вверх