EN|RU|UK
 Форум Украины(624424)
  84  5
Тему создал: експерт

Західна Україна може перетворитися на нову Чечню, – екперт

Експерт з проблем міжнародної безпеки Євген Жеребецький вважає, що можливий союз України, Росії та Білорусії призведе до того, що «Західна Україна гарантовано перетвориться на «гарячу точку», свого роду нову Чечню».Про це Є.Жеребецький заявив, коментуючи «Голосу Америки» ініціативу віце-прем’єра Володимира Семиноженка про можливий союз України, Росії і Білорусії.
"Президент Янукович прийшов на обіцянках ковбаси. І "оновлений Союз" пропонують для того, щоб було багато ковбаси. Дарма що газові перспективи Росії туманні і дешевої ковбаси насправді не буде, – аргумент переконує багатьох", – зазначив Є.Жеребецький.

"Отже, пообіцяли ковбасу – а дати її не можуть, бо нинішні ціни на газ, стараннями попереднього уряду Юлії Тимошенко, катастрофічно високі. У цій ситуації Янукович своїм єнакіївським розумом вирішив, що єдиний вихід – просити у Москви знизити газові ціни. І ось Янукович, і Азаров біжать до Кремля і приносять дари: от вам наша газотранспортна система. А росіяни кажуть – "нє хотім". Ну добре, от вам російська мова, Бандера, флот. А ті відповідають – ні, нам це нецікаво, "нам нада вся Україна целіком", – наголосив експерт.

"Ось тут на сцену й виходить віце-прем’єр Семиноженко, який каже, що після 19 років незалежності треба все віддати, тому що буде ковбаса. При цьому він не згадує, що союзна держава це означає спільна армія, це означає динаміт у київському метро, це означає наші солдати на Кавказі. А Кавказ не вгамується ніколи, бо їм ковбаси не треба – їм треба свободу.

Я не вважаю, що ця заява випадкова. Це елемент продуманого плану, який цілеспрямовано реалізується багато років. У 1991-му, коли розвалився Союз, його насправді ніхто не розвалював. Пазли розсипали, щоб позбирати у новій іпостасі. Сьогодні хтось вирішив, що настав час збирати пазл.

І тому в суспільство вкидається дика теза для дискусії – аби народ звикав, аби штучно знизити поріг чутливості. Усіма цими дражливими темами – мова, історія, церква, а тепер ще й "відновлений Союз" – зіштовхують країну і хочуть її просто розірвати. Власне, ніхто у Росії особливо цього й не приховує", – вважає Жеребецький.

Експерт наголосив: "А далі я хочу запитати наших божевільних урядовців, які хочуть союзу з Росією – як вони тоді збираються транспортувати в Європу газ через Західну Україну? Адже в разі реалізації їхнього плану Західна Україна гарантовано перетвориться на "гарячу точку", свого роду нову Чечню.

Тому Янукович має зробити одну просту річ – перестати стравлювати народ. Держава – це найбільша цінність, яка в нас є. Президент, якщо він не самогубець, має зрозуміти це, бодай виходячи з інстинкту самозбереження.

Взагалі, на мою думку, наші головні гаранти незалежності сьогодні це не Ющенко і не націонал-демократи, які нашпиговані через одного провокаторами і тільки й думають про те, як би в депутатах залишитись. Гарантами нашої незалежності радше є всі оці злодії, які прихопили в Україні майно і яким зовсім не цікаво, щоб сюди прийшли російські олігархи і повідстрілювали наших українських та забрали в них бізнес. Тому хоч я дуже сумніваюся в інтелектуальному рівні та патріотизмі нинішніх хлопців при владі, – але на жадібність їхню покладаю надії. Справний хапальний рефлекс наших скоробагатьків – хоч якась опора, на якій ця держава може сьогодні триматися. Крім цього, зараз її вже не тримає ніщо", – вважає політичний експерт".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Константин Гризодубо, Антон Перший, Igor Pantin, Ра, Вася Шевченко f77d76ba, Вова Индюков, gontaruk, aquarius580 ., экзорцист, Саша777, Олег Петрович ed2c8e0a, Maxim Seder, 2Ghfdlf, Ksenia VB, Yakiv Sirko, Yuriy Yurieff, Ars UA, Envoy, Гыг с Вами, Евгений Калашников, Elena Drozd, Александро, Игорь Мельник 1e80ecc1, grustnyi mish, RussianChuckcha, Константин 1041a131, Юрий Орлов 82996db3, Stuart Pearce, Livij, Андрей Шевченко 73396fdd, vigo, Lev Levin, Ron Ma, Смачний Кабанець, Василий Vasil, Cтарий Кінь, Mara Ainsa, буков, her_asim mazaevich susanin, Виталий Прокуратор, Глеб123, 133133, Батько Махно dd05eddf, малыш Бакинский, Владимир_1958, Bander_UA 1d21dedd, хахахаха, MausMike, marina marinina, Aleksey Nosulenko, васисуалий лоханкин fdb5505f, 4life, Глеб Егорович Жеглов, SergTranscarpathian, Kris Sczepan, Алла Новосад 5b57f84f, Ming Uing b56f719d, сам прихожу, Олег Хардин, Alexander Oderiy, Ella Topol, РОСИСЯ ВПЕРДЕ 2b6ce1d0, Боцман, Дорогой Я, Vladimir Rentyuk, Корсунский, Vladimir Kalashnikov
 Всего на сайте: 205 писателей
 
 
 
 
 
 вверх