EN|RU|UK
 Форум Украины(617941)
  327  21
Тему создал:

хамська релігійність чи релігійне хамство???

Чи можна собі уявити ситуацію, щоб Папа Римський лобіював перед Сільвіо Берлусконі призначення до італійського уряду лікеро-горіл-чаного магната з компанії Martini-Bacardi? Здається,абсурдність такої ситуації очевидна.Проте, як виявилося, подібна історія цілком реальна в Україні, де влада, бізнес і церква легко єднаються навколо цілком земних цінностей.
До "Української правди" потрапила копія листа за підписом голови Української православної церкви Московського патріархату Митрополита Володимира до прем'єр-міністра Миколи Азарова з проханням призначити великого бізнесмена на державну посаду.
"Українська Православна Церква має честь звернути Вашу увагу на діяльність меценатів, вагомі внески яких у відновлення храмів, становлення єпархіального життя і підтримку діяльності Церкви сприяють відродженню духовності в Україні", - ідеться у листі Азарову за підписом Митрополита Володимира.
Суть прохання розкривається ближче до середини листа - святий отець клопоче за бізнес-вумен Людмилу Русаліну як за відому благодійницю.
Заслуги Русаліної перед церквою Володимир оцінив у посаду голови Ради підприємців при Кабміні. При цьому його не бентежить, що це крісло зайняте - на ньому зараз трудиться Оксана Продан. Очевидно, Митрополит пропонує переглянути рішення про її призначення.
"Зважаючи на те, що одним з найважливіших завдань нового уряду визначено встановлення максимального режиму сприяння підприємствам малого і середнього бізнесу, Українська Православна Церква звертається до Вас, Вельмишановний Миколо Яновичу, з проханням розглянути питання щодо призначення Русаліної Л.В. на посаду голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів", - прямо пише Володимир.
Лист за підписом Володимира до Азарова. Внизу першого аркуша - штрих-код документа, зареєстрованого у секретаріату Кабміну
Володимир рекомендує Русаліну як голову наглядової ради некомерційної Асоціації "Український діловий центр економічного розвитку СНД", створеної "з метою реалізації планів, проектів і конкретних заходів, що розробляються і приймаються виконавчими органами СНД"
Проте найцікавіший пункт діяльності Русаліної, описаний у листі,-це її бізнес.Ця42-річна жінка є президентом і співзасновником групи компаній "Петрус"
Детальніше знайомство з біографією Русаліної дає підстави говорити про неї як про акулу вітчизняного бізнесу з ухилом на лікеро-горілчану тематику Компанія "Петрус" об'єднує з десяток підприємств харчової галузі: Золотоніський лікеро-горілчаний завод "Златогор", Лужанський і Уманський лікеро-горілчані заводи, ТОВ "Світ ласощів", Шполянська кондитерська фабрика, Мліївська птахофабрика, Звенигородський комбінат хлібопродуктів та низка інших підприємств.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
maravillo, vastness 615169c4, Alex Korvin, ВоваГаагский ТеррористОбыкновенный, Wevelsburg, Saw Ewas 1a26b1e6, Maik Angelo, Irada, Ihor S., Oleg Mamont, Вовец Путлер-Капут 60b080be
 Всего на сайте: 36 писателей
 
 
 
 
 
 вверх