EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  123  3
Тему создал: Fra_DK

Бандитам — владу! В Азарова пояснили, як заступником міністра оборони призначили засудженого за рекет

На сьогодні «уряд» прийняв вже 692 кадрових рішення. Всі вони мають раціональний і зважений характер, стверджує «міністр Кабінету міністрів» Анатолій Толстоухов в інтерв'ю Дзеркалу тижня, на яке посилається Флот2017.


«На сьогодні уряд прийняв 692 кадрових рішення, 345 наказів пройшло по лінії міністра Кабміну. Тут і звільнення, і призначення. Ми діяли через кадрові співбесіди, через зустрічі з віце-прем'єрами і міністрами, чого тут два роки і в помині не було», — похвалився досягненнями нового уряду Толстоухов.

При цьому він підкреслив, що кадрові зміни в міністерствах і відомствах мають виключно раціональний і зважений характер.

«Коаліція, яка формується у ВР, серед інструментів своєї політики повинна мати кадри. І в цьому сенсі ми не застосовуємо якісь «мітли» і не наступаємо на чиїсь «граблі». Ми просто користуємося кадровим інструментом, бажаючи реалізувати політику, яку підтримав народ на виборах», — сказав він.

В той же час на питання журналіста Дзеркала тижня про причини призначення раніше судимого за рекет Олександра Черпицького на посаду заступника міністра оборони — начальника департаменту реалізації надлишкового майна, Толстоухов відповів: «Треба розуміти, що ми знаходимося на етапі, коли реалізовуються домовленості достатньо тривалого періоду часу, вінцем яких стали вибори і формування коаліції. І зрозуміло, що такий процес об'єктивно і суб'єктивно без витрат пройти не може».

Раніше своє обурення фактом призначення Олександра Черпицького, відомого також як Чєпчік, на посаду заступника міністра оборони висловив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

Тим часом, нердеп від Народної самооборони Геннадій Москаль заявив, що останні призначення, здійснені новим «керівником» МВС Анатолієм Могильовим, співпадають з картотекою розшукуваних Інтерполом.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
НБ, Irada, Андрей Шевченко 73396fdd, молодой рабочий, Федор Рац a2c5b0d9, Arkady Korshun, HugeMug, DI GI, Георгий Кузмичь, Виамин Павловский, Япона Мать, ConfianZa, Elvic Vic, trawler_tug
 Всего на сайте: 42 писателя
 
 
 
 
 
 вверх