EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  113  1
Тему создал: Александр Велигоцкий

Компанія Apple разом з ERC VAD Apple провела серію семінарів для освітян.

Київ, 30-31 Березня, 2010 р. – Компанія Apple разом з ERC VAD Apple провела серію семінарів для освітян під назвою "Навчання з Apple: огляд навчальних засобів ХХІ століття". Подія відбувалася в Україні вперше.

Основними доповідачами семінару були члени Навчальної групи Apple, освітяни та Наставники з навчання компанії Apple (МОА). МОА співпрацює з інститутами Європи, Близького Сходу та Африки, допомагаючи їм активно використовувати технології Apple у навчальному процесі і ділитися своїм досвідом з колегами з інших країн.

У профільному семінарі з побудови навчального процесу на базі цифрового навчального середовища, що відповідав би вимогам ХХІ століття, прийняли участь провідні фахівці середньої та вищої освіти, а також представники профільних міністерств України.

Компанія Apple здійснила революцію персональних комп'ютерів у 70-х роках, випустивши Apple II, і відтворила у 80-х персональний комп'ютер у Macintosh. Сьогодні Apple продовжує займати провідне місце у галузі технічних інновацій з комп'ютерами, що відзначені нагородами, операційною системою OS X, програмним пакетом iLife та професійними програмами. Apple також на передовій цифрової медіареволюції зі своїми портативними програвачами для музики і відео iPod та Інтернет-магазином iTunes, а також на ринку мобільних телефонів з революційним iPhone. Протягом більше 30 років Apple підтримує вчителів і надихає студентів, розробляючи інноваційні продукти спрямовані на освіту.

ПРОТЯГОМ двох днів семінару слухачі:
– дізналися про стратегію залучення сучасних школярів та студентів вузів до подальшого вдосконалення своїх основних навичок;
– навчилися будувати освітнє середовище, що задовольняє сьогоднішні потреби учнів у цифровій галузі;
– отримали інформацію «з перших рук» про досвід у створенні навчальних матеріалів за допомогою цифрових інструментів Apple, що дозволяють навчатися та застосовувати знання поза навчальним класом;
– дізналися про нові можливості у використанні операційних систем Mac OS X Snow Leopard та Snow Leopard

Довідка:
ERC Apple VAD є дистриб’ютором Apple в Україні та має ліцензію на розвиток партнерського каналу у рамках програми Apple відповідно до професійних стандартів підготовки Компанії Apple; розробляти професійні, споживчі, освітні та бізнес-сегменти ринку, проведення маркетингових заходів, поодинці або з партнерами Apple, спрямовані на заохочення й поширення продуктів Компанії Apple, рішеннь та послуг для українських клієнтів, розробляти клієнтську підтримку користувачів продуктів Apple, у тому числі мережі авторизованих сервісних центрах Apple.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх