EN|RU|UK
 Форум Украины(635352)
  135  2
Тему создал: Лидия Иванцова

В Україні стартують тренінги для фахівців, які працюють з особами, що вчинили насильство в сім'ї.

Координатор проект в ОБС в Україні спільно з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту розпочали серію із 12 тренінгів для спеціалістів, які працюють з особами, що вчинили насильство в сім'ї.

В ході дводенних тренінгових семінарів психологи та соціальні працівники з усіх регіонів країни будуть навчатись визначати психологічні особливості осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, а також отримають вміння та навички професійного впливу на цих осіб з метою корекції агресивної поведінки.

Для підвищення ефективності роботи з подолання проблеми насильства в сім'ї під час тренінгів також буде звернено увагу на посилення співпраці між представниками соціальних послуг та службою дільничних інспектор в міліції.

Протягом 2009 року за підтримки Координатора проектів ОБС в Україні міжвідомчою робочою групою було розроблено першу на теренах Східної Європи "Програму корекційної роботи з особами, що вчинили насильство в сім'ї, та основні засади реалізації". Учасники тренінгу будуть задіяні в реалізації корекційної програми в 2010 роцї. В Україні навчання проходить з 29 березня по 29 квітня 2010 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
ПРАВДИВЫЙ, Vedana, Tiranozavr Rex, Стрижов Анатолий, Великий Воин, Шимус, sergik, Враг рода человеческого 666, Stephan Bil, молодой рабочий, Лилия Стацкая, fresh guacamole, Sophia-Maria Duglass, NonCFist, Константин 1041a131, укропбандерівець
 Всего на сайте: 40 писателей
 
 
 
 
 
 вверх