EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  135  2
Тему создал: Лидия Иванцова

В Україні стартують тренінги для фахівців, які працюють з особами, що вчинили насильство в сім'ї.

Координатор проект в ОБС в Україні спільно з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту розпочали серію із 12 тренінгів для спеціалістів, які працюють з особами, що вчинили насильство в сім'ї.

В ході дводенних тренінгових семінарів психологи та соціальні працівники з усіх регіонів країни будуть навчатись визначати психологічні особливості осіб, які вчиняють насильство в сім'ї, а також отримають вміння та навички професійного впливу на цих осіб з метою корекції агресивної поведінки.

Для підвищення ефективності роботи з подолання проблеми насильства в сім'ї під час тренінгів також буде звернено увагу на посилення співпраці між представниками соціальних послуг та службою дільничних інспектор в міліції.

Протягом 2009 року за підтримки Координатора проектів ОБС в Україні міжвідомчою робочою групою було розроблено першу на теренах Східної Європи "Програму корекційної роботи з особами, що вчинили насильство в сім'ї, та основні засади реалізації". Учасники тренінгу будуть задіяні в реалізації корекційної програми в 2010 роцї. В Україні навчання проходить з 29 березня по 29 квітня 2010 року.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх