EN|RU|UK
 Форум Украины(624774)
  714  172
Тему создал: Без имени

Де, ви, лицарі?????

Любі мої!
Ви моя остання надія. Вже багато років я самотня. Та не розумію, чому?
Я гарна. Висока. Ставна. Зі смаком одягаюсь. Білизну ношу лише французьку та італійську. Душ завжди приймаю по два рази на день з ефірними оліями (використовую феромони, в сподіванні, що чоловіки на запах побіжать).
Зі смаком одягаюсь — сама собі шию. Ось нещодавно пошила оксамитовий жакет. Та прикрасила його макраме з люрексом. Дуже гламурно. До нього я одягаю атласні штанці, які теж по бічним швам люрексом прикрасила. Блищать, аж очі вбирають. А чоловіки.. наче їм повилазило.
Я гарна газдиня. Навіть із заморожених огірків можу салат зробити. А що вже до всіляких там борщиків та супчиків… за вуха не відтягнеш.
Не питуща. Не палю. Бо це все впливає на колір шкіри.
Целюліту в мене нема. Березовим віником вибила.
Розумна.
Ніжна. Ласкава. Жіночі гормони, аж зашкалюють….
Та от біда… нема на кого їх витрачати….
Шукала я собі супутника життя… в кожне обличчя вглядалася…. Ні.. не він..
По інету шукала. Вчитувалася у кожен рядок, у кожну літеру. Шукала свого омріяного. Якось вже була й знайшла. Та тут зявилося на форумі якесь руде стерво… і він побіг хвостом перед нею махати. А мене покинув. Проміняв на «дешєвку» .
Я навіть на форумах знайомств була. Та там мені відразу почали вірт пропонувати. Та я не з таких!!!
Ото й прийшла на ваш форум. Бачу тут народ серйозний. Чоловіки — не малолітки. Знають про жінок все. І зможуть оцінити мене й мої таланти.
Відгукніться! Бо дуже вже хочеться…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
Ming Uing b56f719d, три - пятнадцать, Karl Twell, Александр Александр 5534d8e4, Vedana, Костянтин Болтівець
 Всего на сайте: 19 писателей

вверх