EN|RU|UK
 Форум Украины(630077)
  94  9
Тему создал: спорим, ПР не проголосует?

БЮТ зарегистрировал законопроект об ОТМЕНЕ местных НАЛОГОВ для малого бизнеса.

Блок Юлії Тимошенко виступив із законодавчою ініціативою зменшення податкового навантаження на малий бізнес та обмеження втручання державних органів у господарську діяльність
Законодавчим актом пропонується звільняти на один рік фізичних осіб-підприємців або підприємств, які віднесені Законом до малих, від сплати місцевих податків і зборів та орендної плати за користування комунальним майном задля сприяння розвитку пріоритетних для певної територіальної громади видів діяльності.

Документом також передбачається спрощення процедури виділення підприємцям земельних ділянок, державного та комунального майна для передачі в оренду без права викупу та передачі в суборенду.

Крім того, у разі ухвалення проекту Закону підприємці одержать право протягом 30 днів усувати виявлені органами державного контролю порушення без сплати штрафів.

Також автор законопроекту пропонує, щоб підприємці, які не мають найманих осіб і займаються виключно виробництвом, сплачували тільки місцеві податки і збори.

Прогнозується, що прийняття законопроекту збільшить зацікавленість осіб у започаткуванні власної справи, а також створить умови для розвитку малого та середнього підприємництва в Україні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ksenia VB, Еxorcist, Lvbnhj, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, васисуалий лоханкин fdb5505f, Cтарий Кінь, Дмитрий Запорожец, Забор Пожелтевший, Александр Ивашин, Who is Who, Юрий Рыжков, Radoslav Sikorsky, Ринат Амедов, Ivory, Вова Индюков, злой крот, valentyna 7f6f0f14, Гыг с Вами, Роман Іванович, Gaydamaka Kozak, Саша Крест, Clyde, RustIck, Nel Castro, Mikola Tishkivskiy, Гаюлий Серега, Konstantin Pelagin, Petro Good, Zlayya Zemfira
 Всего на сайте: 89 писателей
 
 
 
 
 
 вверх