EN|RU|UK
 Форум Украины(635347)
  144  7
Тему создал: @

На Ющенка подали до суду

До Оболонського районного суду міста Києва подано позов про відшкодування матеріального збитку проти екс-президента України Віктора Ющенка.

Чобіток Василь звинувачує Віктора Ющенка в невиконанні передвиборчих обіцянок, повідомляє ТСН.

В позовній заяві Чобіток зазначає, що в своїй передвиборчій програмі 2004 року Ющенко зокрема обіцяв: "Після перемоги на президентських виборах я зобов'язався перед народом України відновити 10-річний термін навчання в середній школі з 5-бальною системою оцінки знань".

Як відзначає позивач, дана обіцянка відповідно до Цивільного кодексу України є однобічним правовим актом (статті 202, 203) до якого застосовуються загальні положення про зобов'язання і договори.

"У зв'язку з тим, що дана обіцянка не виконана, мій син Валентин повинен вчитися в школі на 2 роки довше (12 років замість 10). На 2 роки пізніше він почне отримувати прибуток у вигляді зарплати (втрачена вигода - стаття 22 частина 2 пункт 2), на 2 роки довше я буду зобов'язаний його утримувати (реальні збитки - стаття 22 частина 2 пункт 1 ГКУ)", - зазначає в позові Василь Чобіток.

Виходячи з того, що з 1:01:2010 прожитковий мінімум для працездатних осіб і мінімальна зарплата складають по 869 гривень на місяць, Василь Чобіток вирахував суму позову за формулою: 869 гривень × 24 місяці + 869 гривень × 24 місяці = 41712 гривень.

Судові витрати Чобіток хоче покласти на Ющенка.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
fedjka - fedjka, Серов свидомый, Ivan2014, Irina Dybonos 997870af, молодой рабочий, Левко Чорний, Кацманавт, vera Rom, дядя Сэм f4c0ca00, Скрепы неизвестно чего, alex lagun, Dnipro 75ed19bb, Враг рода человеческого 666, RussianChuckcha, дмитро кук, пачую кожнава, Irada, Tatyana Pomolova, Berko Berko, стальной гигант, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, XENOmorph, Cheba AtWork, Ватник Путин, Ils ne passeront pas, Дмитрий неважно 0a78bb4e, pompiere, Mikalai Soika, Константин 1041a131, Alexandr Slavich, Иван Афанасьев, trolik, Ярослав Біронт, cvthtrf, Коля Георгиев, sulima ivan, Владимир Ив, слава загоровский, Mike Paul, Сергей Рыбак, Лео Кот, Aurora, финансист, STAS 777, Sophia-Maria Duglass, igorpesec, Andrey Sokolov d0d9f127, DI GI, Змиевобандеровец, Шрек Баблокат, 5 копійок, Крымваш и лугандония впридачу, alekcg1 ., Kenzo 065c7258, Yaroslav Tsutsa, Kaba Mota, Tot Totovich, Natalia Klefas
 Всего на сайте: 184 писателя

вверх