EN|RU|UK
 Форум Украины(618181)
  225  27
Тему создал: !

Ми бандерівці! Ми йдемо!

З народу нашого славного йдемо у світ широкий з Богом у серці та мечем при боці.

Йдемо до селянської хати, до брата свого, що мозолистими руками оре землю, пересяклу кров'ю предків своїх, землю, плоди якої розпродуються зайдами на злодійських перехрестях Сходу і Заходу, і проголошуємо, що земля повинна належати тому хто обробляє її, і що є миті коли за наруги рало не в землю, а в тіло ворогові встромити треба, захищаючи своє право бути господарем на своїй землі.

Зайдемо до заводів, де український робітник, наймитуючи, кує золото для своїх гнобителів, вижебруючи зароблений мізер, і вчити будемо, що тільки у справжній Українській державі він матиме змогу влаштовувати власну долю на своїй землі.

Підемо до підземних копалень, де паразит руками українського шахтаря видобуває скарби української землі, які належать українському народу, а тим самим і шахтареві, як синові того народу.

Зайдемо опівночі й до тих, хто п'є кров з українців і нагадаємо, що ніщо у світі так дорого не коштує, як сльоза, пролита Матір'ю-Україною на самоті, і не знайдеться такої виплати, що притупила б наш біль. Платити треба сповна!

Зайдемо і до школи між малі діти, де ворог намагається наповнювати їх серця московською та вашингтонською отрутою, і навчати там будемо любові та посвяти до рідного краю.

Достукаємося до благородного козацького серця, в глибині якого розуміння священних істин: Віра та Честь стоїть понад життя.

І ціль у нас одна: Українська Національна Держава, а шлях до Неї - Боротьба.

Здобудемо Українську Державу або згинемо у боротьбі за Неї.Слава Україні! Героям Слава!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Привет, Володимир Горбатько, Николай Масло, Саша Крест, амфаш, Славик Шустрик, Вiктар BY, Nov, Irada, Neutral13, константен, Arsen Zagorelii, Nikos KGB, des_104, Aleksey Nosulenko, три - пятнадцать, Supple Vine, Адвокатик, Аль Капучіно, Thoughtful Realist, майор швейк, Злий Грицько, Злой Волшебник, Кремль Руинов, Кирилл Лещенко, Sophia-Maria Duglass, Владимир Суб, Владимир a57e9a74, пачую кожнава, Глеб Егорович Жеглов, Amber, Сергей Боровой 8d42a1dc, Александрас, Ортодром, variable general, AVG, Constantine Malkovich ded2b0b7, Sergii Ustim, про, Григорий Барковский 5bc4f112, Виктор Кондратюк 9346c35a, kobzar, Павло Фантич, Артм Воронцов, Лео Кот, Ф-1
 Всего на сайте: 147 писателей
 
 
 
 
 
 вверх