EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  84  12
Тему создал: student

Мурло як пробний камінь

Якщо, зціпиши зуби, ще можемо змиритися з іраціональним вибором преза (врешті, немало щирих голосів одержав), то призначення Дімона Табачника на посаду міністра освіти - це вже, НМСД, просто неприхований глум над освітою зокрема і суспільством взагалі.
Абсолютно полишений здатності до власних суджень, закостенілий у комуно-гебістських догмах, ненавидячий все, чим дорожить кожен українець – від Львова до Донецька, – несудимий музейний злодій і «регіональний клоун» Табачник не має морального права займати цю посаду.
Хтозна, якими мотивами керувався през, коли підписував наказ про його призначення, але, напевне, не турботою про стан освіти в Україні. І не думкою про об’єднання країни. Призначення цього україноненависника чільником міністерства освіти, підозрюю, не просто помилка, дрібний недогляд, непродуманий кадровий варіант, а пробний камінь у мутну воду суспільного настрою: якщо все пройде тихо, якщо не здійметься гвалт обурення, то можна «козлам» призначати куди завгодно кого завгодно, хоч Шарикова-Лук’янова в міністри атомної промисловості, колядника Зварича – на юстицію посадити, Лозинському орден за мужність вручити.
Втім, Пахло в прем’єрах і Чушка на економіці – нічим не кращі приклади «праффесіанальної» політики регіоналів.
Ну добре, згоден: гарант не розуміє слова «освіта», вона його ніяким боком.., але ж академік Семиноженко повинен розуміти значення цїєї посади?
Щось у цих призначеннях є темне і недобре, як знамення стихійного лиха.
Херсонські студенти і викладачі ініціюють акцію спротиву цьому одіозному призначенню. Підтримаємо їх!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Murlin Murloff, SuperVsirf ., Kaba Mota, vastness 615169c4, Bob2, Лариса fb3d953c, три - пятнадцать, Irada, Andreas Hänse, Япона Мать, Палиця Василь, Саша Саша Саша, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru, IMPERIUM LEGIONIS, Harib Da, Питер Пэн 53064d72, Геракл Платонович, SergTranscarpathian, Саша Киев, Anton Chernysh, Валера Иванов f06c6de7
 Всего на сайте: 85 писателей
 
 
 
 
 
 вверх