EN|RU|UK
 Форум Украины(629839)
  392  60
Тему создал: ZAXID.NET

Табачник ділить українців на дві категорії: «рускіх» та «галичан», – заява.

У понеділок, 15 березня, о 12.00 ВМГО «Національний Альянс» планує провести у Луцьку прес-конференцію, на якій оголосить про початок молодіжної кампанії «Табачник – пішов геть!». «Дмитро Табачник, вслід за російським шовіністом Жириновським є одним із апологетів запровадження поділу українців на дві категорії: «рускіх» та «галичан». Більше ніхто в Україні з публічних політиків не дозволяв собі подібних думок та висловлювань», – йдеться у заяві Волинської обласної організації «Національний Альянс».
Також у заяві зазначено, що "Табачник, як ініціатор руху «За нейтральну, позаблокову Україну!» здійснив чимало щоб на відповідному рівні популяризувати російський напрямок політики та знівелювати ідею євроінтеграції України. В своїх заявах як «міністр тіньового уряду» Табачник наголошував на зміні шкільних програм з історії, що фактично зруйнує усі набутки у цій сфері останніх років. Саме Табачник приклався до того, щоб сфальсифікувати конкурс «Великі Українці» та не допустити Степана Бандеру стати першим за народним голосуванням". "Закликаємо всіх почати спротив і змусити владу відмовитись від спроб українофобської ревізії освіти, зокрема через призначення міністром Табачника», – наголошується в заяві.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Вовец Путлер-Капут 60b080be, Водки Немало, Hasan Masan, Cтарий Кінь, Alexander Cherepchenko, Ali Hasan, Женя-Женя, Сергей Петрухин, Серов свидомый, sibd sibd, Andrey Bolcman, namtab, shokolad, Геннадій Бикодір adb80589, Maxim Ak-Murza, Сергей Иванофф, Igor Strl, Ukraine 4ever, ЯЯЯ ЯЯЯ 0b20446e, fresh guacamole
 Всего на сайте: 81 писатель
 
 
 
 
 
 вверх