EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  270  51
Тему создал: ZAXID.NET

"Табачник іди геть!" - у Тернополі стартувала всеукраїнська кампанія

Радник міського голови Тернополя, 23-річний Назар Зелінка з колегами з молодіжних організацій міста оголосили про початок всеукраїнської кампанії "Табачник іди геть".
Учасники акції закликають долучитися до акції всіх школярів, студентів, вчителів та викладачів вишів.

"Напиши на шкільній чи аудиторській дошці, на молодіжному форумі, на асфальті, на дошці оголошень, всюди де тільки дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій – Табачник – іди геть!", - йдеться у зверненні оргкомітету компанії.

Активісти вважають, що таким методом вдасться добитися від влади відставки новопризначеного міністра освіти. Своє повідомлення молоді люди поширюють у мережі Інтернет, через електронну пошту та блоги. В листі окремо звертаються до киян. Їм пропонують приклеїти таблицю з написом "Табачник -геть" на фасад міністерства.

"Під час кампанії, окрім запропонованого гасла, будуть вітатися й інші вислови проти Табачника, - зазначив Назарій Зелінка. - Головне, щоб вони відповідали нормам моралі".

Активісти кампанії вважають, що керувати освітою в Україні не може людина з чіткими проросійськими поглядами. Табачника звинувачують у поширенні неправдивих даних про ОУН-УПА, в пропаганді російської мови в Україні та у фальсифікації конкурсу "Великі Українці", в результаті якої переможцем не став Степан Бандера.

Нагадаємо, 11 березня 2010 року Верховна Рада України проголосувала за призначення Дмитра Табачника міністром освіти та науки України. Дмитро Табачник – український політичний та державний діяч проросійської спрямованості, історик.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Saw Ewas 1a26b1e6, Вадимир Каракай, три - пятнадцать, ДМБ 1985, sulima ivan, vadyan, Иван Афанасьев, abacus sp, Карл Великий 9c46cd9e, HugeMug, Веселий сумчанин, Хавронников Степан
 Всего на сайте: 36 писателей
 
 
 
 
 
 вверх