EN|RU|UK
 Форум Украины(623946)
  350  6
Тему создал: Гнилицький Максм

Заява Президента Української асоціації студентського самоврядування Гнилицького Максима.

Заява Президента Української асоціації студентського самоврядування Гнилицького Максима.

Шановна студентська та молодіжна громада України, лідери Всеукраїнських студентських об‘єднань, звертаюсь до вас з важливою місією. Як ви знаєте ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування» є єдиним представником Європейського студентського союзу. За останні декілька років в організації відбуваються дивні, навіть містичні речі та вже стало здобутком громадськості. Як фактичний Керівник організації, я намагався вирішити всі юридичні та організаційні питання стосовно законної та адекватної діяльності УАСС, але завдяки планомірної праці деяких Керівників організації це виявилось неможливим. До останнього часу я приховував жахливе становище УАСС з метою збереження стабільності у студентському суспільстві, але хамство та дії, які робляться від іменні УАСС стають не безпечнішими з кожним днем.

Першим, що я мав вирішити – це юридичне оформлення нового керівництва та аудит організації. Було підготовлено необхідні документи та надані до Міністерства юстиції України. Уставної документації та печатки мені колишнім керівництвом не було передано, що ускладнювало цей процес. Мені було відмовлено у перереєстрації керівництва організації. На момент надання документів організація мала де-факто 37 членів правління та 165 колективних членів органів студентського самоврядування, але у Міністерстві юстиції мені було повідомлено, що з моменту реєстрації не було повідомлено в відповідні установи юстиції місцевого рівня про існування осередків, як наслідок організація де-юре не має ні одного осередку та колективного члена, члени правління відповідно з 2003 року та їх 16, прізвища яких мені було невідомо.

Для перереєстрації керівництва необхідно було зареєструвати всі 31 осередок або як мінімум 14, а тільки після цього я міг стати юридичним Президентом організації. Згодом мені почали телефонувати з баз, яким організація заборгувала гроші. Установчі документи, печатки, паролів від сайту, розсилки мені надано не було. Звітність до ДПІ та фонди соціального страхування не здавалась з 2005 року.

Як виявилось УАСС має досить великі борги перед Оздоровчим центром «Чайка» (Херсонська обл., Садовський р-н, смт Лазурне, вул. Причальна, 5) та оздоровчою базою «Сонячна галявина» (м. Суми). Вони налічують приблизно 110 грн. Сумська база вже звернулася до суду. Гроші повинні були перераховані та підставі виграних проектів у Міністерстві у справах сім’ї, молоді та спорту. Але по незрозумілих причинах цими грошима юридичне керівництво не скоротилось.
Окрім цього узурповано усі інформаційні джерела організації Смірновим О., такі як сайт,розсилка, до яких я не мав доступу впродовж терміну президентства.
7 березня 2010 року було проведено Генеральну асамблею УАСС, на якій було обрано нових керівників організації. Фактично на цих виборах були присутніми близько 30 осіб, наприклад на попередній асамблеї було більш ніж 150 чоловік. Мене, як фактичного керівника організації, запрошено не було. На Генеральну асамблею запрошувалися студентські лідери під виглядом всеукраїнського студентського форуму та за допомогою розсилки МОН України Ректорам ВНЗ. Було порушено як законодавчі так і статутні вимоги проведення заходу по усім статтям, зокрема: не було проведено відповідних регіональних зборів, зроблені лише фіктивні протоколи, не існує легітимних осередків, організація знаходиться у судовому процесі. На мою думку і думку більшості студентства це нелегітимні вибори та я буду надсилати заяви о неправомірності дій до відповідних органів. Сьогодні організація не має жодного легітимного керівника, є лише «шайка шахраїв» які намагаються вирішувати долю студентського руху за все студентство та представляти все студентство у Європі.

Фактично організація на стадії повного краху, але членство у Європейському студентському союзі досить довго стримувало мене та моїх колег знищити лжеорганізацію, але і діяти вона теж не може. Урегулювати проблеми УАСС усередині організації стала зовсім неможливим.

Звертаюсь до лідерів всеукраїнських студентських і молодіжних об’єднань з метою налагодження стабільності та збереження іміджу України у ЄС у ближчі три тижні зібратись та разом виразити недовіру УАСС, звернувшись до органів влади, студентської та молодіжної спільноти, Європейського студентського союзу.

З надією на порозуміння та ваші відгуки. Президент УАСС Гнилицький Максим (+30 8 063 471 08 63).

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Mara Ainsa, экзорцист, Саша777, Cтарий Кінь, Игорь Д, Alex Po 0cbb8a7b, Gabriel Monte, Александр Корчинский 76162614, des_104, Саша 65b55f7f, Юрий Орлов 82996db3, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Александр Асдс, John Silver 8af1f39e, Вася Шевченко f77d76ba, Ольга Мартынюк b6557456, Bogdan_, Gaydamaka Kozak, Саша Музыка, ручка от чемодана, Злий Грицько, Андрей Жуков b738201d, Олександр Багряний, Aqua Forrest, Константин 1041a131, Andrey Bolcman, David Vilson, Николай Журавель 28f686bb, Ksenia VB, 5050, сам прихожу, Stuart Pearce, MausMike, Андрей Шевченко 73396fdd, mak damaged, bios22, Petro Good, Григорий Савчук, НБ, лютый, 1970-kva, A San, Colt, Gangster, Deryban, Павел Геращенко, Владимр Святюк, амфаш, Alexandr Slavich, Екзорцист, Lendo Calendo, Старый зольдат, RussianChuckcha, Олександр Петренко b28e592f, Royal Flush, Андрік, ShepelTatiana, Ярослав Викторович, Rentner, Denisn, fedjka - fedjka, реальный фошист, Urs
 Всего на сайте: 209 писателей

вверх