EN|RU|UK
 Форум Украины(624984)
  77  3
Тему создал: ъ

Європейські націоналісти захистять Бандеру

Представники Альянсу європейських національних рухів в Європарламенті опротестують резолюцію Європарламенту щодо Степана Бандери.

Про це заявив голова Альянсу, заступник голови Національного фронту Франції Бруно Голніш в телефонній розмові з лідером Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олегом Тягнибоком.

Як повідомили в прес-службі "Свободи", опротестувати параграф резолюції, которій стосується Бандери представники націоналістичних партій Європи мають намір на найближчому пленарному засіданні Європейського парламенту.

Нагадаємо, раніше Європарламент висловив жаль з приводу рішення Віктора Ющенка присвоїти звання Героя України Степану Бандері, який "співпрацював з нацистським режимом".

Депутати Європарламенту висловили надію, що новий Президент України перегляне це рішення.

У Альянс європейських національних входять представники Іспанії, Італії, Болгарії, Бельгії, України, Австрії, Франції та Великобританії. Метою учасників Альянсу є збереження національної ідентичності, мови і культури, а також припинення зростання кількості іммігрантів в країнах Європейського Союзу.

Як повідомляла Tochka.net, вчора в Москві Янукович заявив, що перегляд присвоєння звання Героя України лідерові ОУН може відбутися до Дня Перемоги.

Чи збереже Бандера звання Героя України?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Fizko Kyiv, Евгений Калашников, Antidot_, Влад Михайлович, Eispickel, Аня Алисименко, Tierre, Ned Stark, Олєкса Моцкаль, Ksenia VB, Gennadiy Golitsin, Стрелок, Maxim Isajew, Сергей Иванченко a2eeadab, Igor L, Dron, Yurii Sliusarchuk, Вася Городской, лао-цзы-дун, Moanna Gratius ed1b335d, Lada2014, Baden, Pyga BESTia, Олксандр, sulima ivan, botoks, Змиевобандеровец, Valdzhu
 Всего на сайте: 101 писатель
 
 
 
 
 
 вверх