EN|RU|UK
 Форум Украины(635814)
  516  142
Тему создал: Fra_DK

, вони не захоплювали чужої території, вони боронили нашу землю.

Шухевич, Бандера – це наші герої, – мер Львова
16:16, 04.03.2010
У переддень відзначення 60-річчя від дня смерті Романа Шухевича учні львівських шкіл та профтехучилищ прибирали територію біля пам’ятника та навколо музею Романа Шехевича. У прибиранні взяли участь понад 30 школярів міста.
Як повідомили ZAXID.NET у мерії, перевірити підготовку до відзначення 60-річчя від дня смерті Романа Шухевича особисто приїхав і міський голова Львова Андрій Садовий.

«Дуже приємно, що молодь, наші школярі, сьогодні приїхали за день до вшанування пам’яті нашого героя, який 60 років тому був замордований в цьому будинку, де зараз є музей. Приємно, що діти розуміють, що ми повинні добре знати сторінки своєї історії», - зазначив міський голова Андрій Садовий.

«5 березня тут біля пам’ятника Романа Шухевича будуть наші ветерани, воїни УПА, наші ветерани визвольних змагань, представники органів влади, я також приїду з великим задоволенням вшанувати цей трагічний день в історії. Хоча сьогодні дуже багато різних дискусій щодо того, хто герой, а хто ні, але ми, українці, повинні твердо стояти на позиціях. Шухевич, Бандера – це наші герої, які воювали за незалежність нашої країни, вони не захоплювали чужої території, вони боронили нашу землю. Приємно, що діти дбають, щоб біля пам’ятника було чисто», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, 5 березня в Львові відзначатимуть 60 років від дня смерті Романа Шухевича.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
Саша Крест, valentyna 7f6f0f14, ВКЛ_это_мы_01, Moanna Gratius ed1b335d, Сергей Успеньев, Frol Fedoroff, Николай Масло, Ksenia VB, Ринат Амедов, Лео Кот, Sergiy Nimuy, Elvic Vic, Zu Docs, Natalia Mangion, ПРАВДИВЫЙ, Пантагруэль Гаргантюаевич
 Всего на сайте: 49 писателей
 
 
 
 
 
 вверх