EN|RU|UK
 Форум Украины(630073)
  85  1
Тему создал: 1+1

Спілка українців Португалії знімає посилання на сайт Президента

Після пояснення заступниці голови Адміністрації Президента Ганни Герман причини зняття з офіційного сайту Президента України інформації про Голодомор в Україні 1932–33 роках («Ми будемо працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати зараз народ. Це буде топова тема роботи Президента, і саме про це ми будемо говорити. Про голодомори вже сказали все, що можна було сказати».), стає очевидним, що нинішній Президент та його адміністрація обрали стратегію на приховування злочинів проти українського народу, при цьому, ігноруючи пам'ять про невинні жертви Голодомору, українську історію, національну гідність українців.

У зв'язку з цим, Спілка українців у Португалії знімає зі свого сайту посилання на офіційний сайт Президента України, як такий, що дискредитує українців та шкодить міжнародному іміджу України.

Голова Ради Спілки українців у Португалії,
Павло Садоха

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Дід Василь, Джамал, Елена Елена aaead71e, Vitaliy Chaykovskiy, sulima ivan, Законный Пацан, сябро, Otec Pigidiy, OA, Ali Hasan, Игорь Хирскл, Oles Ivanov, Stuart Pearce, Phoenix Humorous
 Всего на сайте: 38 писателей
 
 
 
 
 
 вверх