EN|RU|UK
 Форум Украины(635277)
  158  9
Тему создал:

И снова УПС...наш мудрый през...

Президент Віктор Янукович під час свого візиту до Брюсселю допустив географічний конфуз.

В інтерв’ю каналу EuroNews Янукович переплутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію - з Південною.

Це сталося, коли журналіст запитав Януковича, чи визнає Україна незалежність Південної Осетії й Абхазії.

"Я висловився у свій час, що ми проти політики подвійних стандартів. Це на прикладі Сербії... Або, вірніше, визнання незалежності Чорногорії... Визнання незалежності Косово", - сказав Янукович.

"Ще тоді було зрозуміло, що конфлікти на території заморожених конфліктів будуть тільки загострюватися. І наступний яскравий приклад був приклад Північної Осетії", - додав Янукович, переплутавши Північну Осетію з Південною.

"Моя точка зору – ми повинні в черговий раз підкреслити, що міжнародні правила, які мають працювати для усіх, не повинні мати винятків", - наголосив Янукович.

На уточнююче запитання, чи готовий Янукович визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії, він відповів: "На сьогоднішній день це питання не стоїть на порядку денному. Ми мали прецедент, якого могли не мати, однак, ми його допустили".

Після спілкування Януковича з EuroNews група супроводу президента попросила журналіста при підготовці інтерв'ю до ефіру змонтувати так, щоб цих помилок в остаточній версії не було.

Нагадаємо, це вже не перший подібний конфуз Віктора Януковича. Ще не обіймаючи посаду глави держави, Янукович переплутав Косово з Чорногорією, і виправився тоді тільки після підказки свого прес-секретаря.

Пізніше, говорячи також про визнання Косова, Янукович зауважив, що "сьогодні Стокгольмська угода не працює", маючи на увазі, вочевидь, Гельсінську угоду 1975 року, якою було закладено принцип непорушності державних кордонів.

А напередодні виборів президента популярним став літературний конфуз Януковича, коли він назвав письменника і драматурга Антона Чехова "великим українським поетом

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, Сергей Галузин, сам прихожу, Володимир Миколаєць, Senator S 01a656ec, Alexx Lexton, RobinHood dfb9bea2, vad, Vsevolod Marchenko, Igor Andreychuk, пачую кожнава, росися вперде d82e7584, Константин 1041a131, Oleh Bondarenko, Phoenix Yes, J Jack 9877a296, Evgen Slobojanski, Tatyana Pomolova, Степан Богданович Лиходеев, Олександр Багряний, Vedana, Яков1, Ники Рябцев, Жорж Рудьій, Cтарий Кінь, Бумеранг, хтось собі такий, Anempodist Majorov, Роман Шишацкий
 Всего на сайте: 87 писателей
 
 
 
 
 
 вверх