EN|RU|UK
 Форум Украины(624984)
  158  9
Тему создал:

И снова УПС...наш мудрый през...

Президент Віктор Янукович під час свого візиту до Брюсселю допустив географічний конфуз.

В інтерв’ю каналу EuroNews Янукович переплутав Косово із Сербією і Чорногорією, а Північну Осетію - з Південною.

Це сталося, коли журналіст запитав Януковича, чи визнає Україна незалежність Південної Осетії й Абхазії.

"Я висловився у свій час, що ми проти політики подвійних стандартів. Це на прикладі Сербії... Або, вірніше, визнання незалежності Чорногорії... Визнання незалежності Косово", - сказав Янукович.

"Ще тоді було зрозуміло, що конфлікти на території заморожених конфліктів будуть тільки загострюватися. І наступний яскравий приклад був приклад Північної Осетії", - додав Янукович, переплутавши Північну Осетію з Південною.

"Моя точка зору – ми повинні в черговий раз підкреслити, що міжнародні правила, які мають працювати для усіх, не повинні мати винятків", - наголосив Янукович.

На уточнююче запитання, чи готовий Янукович визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії, він відповів: "На сьогоднішній день це питання не стоїть на порядку денному. Ми мали прецедент, якого могли не мати, однак, ми його допустили".

Після спілкування Януковича з EuroNews група супроводу президента попросила журналіста при підготовці інтерв'ю до ефіру змонтувати так, щоб цих помилок в остаточній версії не було.

Нагадаємо, це вже не перший подібний конфуз Віктора Януковича. Ще не обіймаючи посаду глави держави, Янукович переплутав Косово з Чорногорією, і виправився тоді тільки після підказки свого прес-секретаря.

Пізніше, говорячи також про визнання Косова, Янукович зауважив, що "сьогодні Стокгольмська угода не працює", маючи на увазі, вочевидь, Гельсінську угоду 1975 року, якою було закладено принцип непорушності державних кордонів.

А напередодні виборів президента популярним став літературний конфуз Януковича, коли він назвав письменника і драматурга Антона Чехова "великим українським поетом

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Oleksandr Ievtushenko, Radoslav Sikorsky, Анатолий Выхор, ПРАВДИВЫЙ, Андрей Шевченко 73396fdd, Маркиз, Стрелок, WiM, Fizko Kyiv, aquarius580 ., Serhiy Lonko, Евгений Калашников, Antidot_, Valery Valery 1c107eb9, Влад Михайлович, Eispickel, Євген Островський, Ksenia VB, Виамин Павловский, Valentin Kornilov, Аня Алисименко, Tierre, Ned Stark, Олєкса Моцкаль, Gennadiy Golitsin, Yurii Sliusarchuk, Two Step From Hell, Maxim Isajew, Сергей Иванченко a2eeadab, Igor L, Dron, Вася Городской, лао-цзы-дун, Moanna Gratius ed1b335d
 Всего на сайте: 105 писателей
 
 
 
 
 
 вверх