EN|RU|UK
 Форум Украины(630119)
  121  11
Тему создал: 1+1

буде Божа карa??? всім кегебешникам до 7-го коліна ???

У Москві психічно хворий чоловік забив до смерті свого 82-річного батька, звинувативши його у причетності до загибелі останнього імператора Миколи II.


У Москві 63-річний психічно хворий пенсіонер убив свого 82-річного батька - відставного офіцера КДБ. Мотивом злочину стало бажання помститися за смерть останнього російського імператора Миколи II та його родини.

Як з'ясували слідчі, син - інвалід, який страждав на душевне захворювання - приїхав на кілька днів у гості до батька. Одного разу ввечері сусіди почули гамір, який доносився з квартири пенсіонера, і викликали міліцію.

Правоохоронці, які прибули на місце події, побачили мертве тіло літнього власника квартири. Поряд ходив його син і декламував свої вірші, в яких оповідав про те, що він є сином царя Михайла Романова.

На допиті він зізнався, що забив свого батька до смерті. За його словами, той – як колишній чекіст – мав стосунок до знищення царської сім'ї.

Як з'ясувалося, вбивця вже давно страждав він нав'язливої ідеї про своє царське походження. Його відправили на лікування до психіатричної лікарні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
valentyna 7f6f0f14, Саша Крест, Semen Semenich, Елена Карпенко f98c030d, Ksenia VB, MyronMaG mm, Yury UK, Иванко, Dmitry Yermak, юра волошин, Mikola Tishkivskiy, Володимир Волошин 55d42e7b, росися вперде d82e7584, Lvbnhj, Антіп Тіп, Yuriy Smith, Galicja, Hobo, neko2013, Gaydamaka Kozak, злой крот, Адвокатик, Саша777, Kirim Ukrainali, Алла Новосад 5b57f84f, хочется сказать, mrSmith, Fobos, Slv, Андрей Шевченко 73396fdd, igezo, Светлана Т., Сергій Гранін, Светлана Иванова f34033c2, Вася Городской, сам прихожу, EUkozak, Ceргiй Багряний 3166ebe4, Frol Fedoroff
 Всего на сайте: 144 писателя
 
 
 
 
 
 вверх