EN|RU|UK
 Форум Украины(624018)
  287  1
Тему создал:

ЧИ ВІДПОВІСТЬ ЗА СМЕРТЬ МОЄЇ МАТЕРІ ГОЛОВА ЯЛАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР БОГОМАЗ?

ЧИ ВІДПОВІСТЬ ЗА СМЕРТЬ МОЄЇ МАТЕРІ ГОЛОВА ЯЛАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР БОГОМАЗ?
Третього листопада у Бершадській райлікарні померла моя мати,тружениця, ластівка, «Ветеран праці» Драган Ніна Мойсеївна. Словами не передати і не описати, як мені боляче усвідомлювати, що більше не побачу свою рідну неньку. Я розумію, що лікарі зробили усе, аби її врятувати. Я теж вдячний бершадським лікарям за врятоване своє життя, бо у січні зі мною стався гострий інфаркт міокарду.
Коли мені повідомили про смерть рідної матусі, то я негайно поїхав у лікарню до реанімаційного відділення. Коли зайшов у середину, то моя мати лежала на коридорі. Я став плакати, обнімати бездиханне тіло матері. Вона була іще тепла. Через 15 хвилин її на ношах винесли до моргу. Коли її на великій швидкості везли на каталці, то з правої руки у неї текла кров, бо там був вставлений катетер, і я йшов слідом і плакав. Коли її занесли до моргу, і поклали на стіл, то у неї теліпалися у різні сторону руки. Господи невже так можна чинити із щойно померлою людиною? Адже на скільки я знаю, що після смерті її потрібно хоча б дві години потримати у приміщенні. А то виходить, що не встигла душечка відійти від тіла, а її уже потаскали до моргу. Не по християнки це. Моя мати 38 років пропрацювала у лікарні. І коли її 31 жовтня поклали до лікарні, то вона дуже просила лікуючого лікаря, аби її перевели до реанімації і лікували як інфаркт. Однак її ніхто не слухав. І коли її 3 листопада стало зле її все ж таки перевели до реанімацї. Однак було пізно. Упокой Господи душу новопреставленної раби Божої Ніни, і прости їй всі гріхи свідомі і не свідомі. Амінь!
Зараз я хочу розповісти хто довів її до смерті. Це є голова Яланецької сільської ради Богомаз О., Моя мати Драган Ніна Мойсеївна 30 жовтня пішла по справам до сільської ради. Сільський голова Богомаз О., почав її обзивати, мерзити усілякими словами, мовляв ти у мене тут ніхто і таке інше. І це так не вперше він із нею чинить. Іноді він її брав за плечі і виштовхував із кабінету. Після «спілкування» із ним моя матуся вимушена була звертатись до лікарів. Вона дуже розхвилювалась і її стало зле. Усю ніч я мамі робив уколи. Однак уже в суботу 31 жовтня під вечір її стало зле, і я її відвіз до лікарні. Третього листопада моєї неньки не стало. Я не знаю що мені робити далі. Маючи покровителів у місцевих органах влади Богомаз О.,
зловживаючи своїм службовим становищем став на шлях багаторазової підробки документів. Він із 2006 року не хоче для потреб редакції газети «Слово Боже – УПЦ» виділити земельну ділянку. По моїм заявам приїжджають різні комісії. Однак їх Богомаз О., водить у кафе «Золота фортуна» і влаштовує п’янки. Своїми діями місцева Влада, на чолі із Богомазом О., довела мене до інвалідності; я переніс гострий інфаркт міокарда. Також лікарі у мене виявили гіпертрофію серця, цукровий діабет, цироз печінки та гіпертонію третього ступеня.
Нині після смерті матусі, я 26 листопада звернувся до голови Яланецької сільської ради Богомаза О., з проханням видати Довідку у якій засвідчити, що на момент її смерті я із нею вів спільне господарство і проживав разом. Однак він відмовився видати таку довідку. Іншими словами голова Богомаз О., відчуваючи безкарність та вседозволеність продовжує знущатись над моєю душею. Йому смерті моєї мами замало. Він мені сказав, що Бог мене покарав забравши мати. У нього не має нічого святого. Нічого мої сльози на землю не упадуть.

Олександр ДРАГАН
редактор газети «Слово Боже – УПЦ»
с. Флорине, Бершадський район, Вінницька область.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Fizko Kyiv, Vedana, сепаратизму смерть, Паровоз на Соломенке, Ron Ma, Andrey Bolcman, Lvbnhj, Константин 1041a131, Denisn, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, 1970-kva, Vlad Dyvin, Роман Попов d6e01214, Виктор Сокил, magic SOM, ShepelTatiana, Alexandr Slavich, Юрій Бровкін, Twellen van 4365cde1, Vadym Tsyrkalyuk, Colt, Nedd Tyler c6720389, KharkovCity, Dmitriy Petrov, Иванко, Владіслав Українець, умом рассею не понять, Глеб123, Злий Грицько, DenZ, Гитарист Тиркин, Мабон, Дегтярева Людмила, Андрей Андреев bd5e532a, Серов свидомый, укропбандерівець, sergik, Виамин Павловский, Вова Индюков, Иван Карпов, 5 копійок, Stephan Bil, Baks13, Gaydamaka Kozak, Александр Шмырев, Yurii Sliusarchuk, Ринат Амедов, жовтоблакитний, 2Ghfdlf, Гриша Данилец, Maksim Perepelitca, Fobos, Крымваш и лугандония впридачу, Саша777, Олег Хардин, Gabriel Monte, Коновалов Александр, Garsia UA, Royal Flush, Андрей Шевченко 73396fdd, Кицюня Мила, 133133, NNN, Ming Uing b56f719d, marina marinina, Вячеслав Крук, Eispickel, Oleksandr Valovyi, Раїса Шевченко
 Всего на сайте: 209 писателей

вверх