EN|RU|UK
 Форум Украины(625233)
  59  1
Тему создал: Дима

Ющенко обвинили в мифической любви к свободе слова

В адрес Timer'а поступило заявление Ярослава Козачка по поводу цензуры на телевидении. Предлагаем вам ее полный текст:

«Днями я, Ярослав Козачок, провів прес-конференцію, де оприлюднив текст таємної угоди між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем. Я розповів все, що мені відомо про таємну співпрацю Ющенка та Януковича і заявив про свою незгоду з такою поведінкою Президента України та його оточення.

Впевнений, що українське суспільство має знати правду про цей «пакт Молотова-Ріббентропа». Адже Ющенко та Янукович тільки публічно грають ролі опонентів, а насправді їх головною метою є спільний прихід до влади: Януковича, як Президента, а Ющенка – як прем’єр-міністра при ньому. На знак незгоди з такою безпринципністю політичних лідерів я пішов із престижної посади у секретаріаті Президента.

На жаль, громадяни України у переважній більшості так і не отримали можливості дізнатися про існування цієї владної угоди, хоча така інформація є надзвичайно важливою для суспільства. Але жоден центральний телеканал в цей день не подав інформації із моєї прес-конференції у випуску новин.

Можна констатувати, що в Україні на телеканалах з’явилася цензура. Важко уявити, щоб усі канали, незалежно один від одного, проігнорували подію, яка прямо стосується глави держави та лідера опозиції. Очевидно, що ігнорування відбулося за вказівкою «згори» – спрацювала система блокування появи у ЗМІ невигідної для високих чиновників інформації.

Очевидно, мій вчинок сильно злякав обидві команди: Віктора Ющенка та Віктора Януковича. Вони зробили все, щоби люди не дізналися правди, та вдалися стосовно мене до репресій і залякувань. На мене нацькували прокуратуру, яка, під орудою Віктора Ющенка продовжує виконувати політичні замовлення – замість того, щоби боротися із справжніми бандитами, яких Ющенко обіцяв посадити в тюрми.

Я усвідомлюю усі можливі наслідки свого вчинку, проте переконаний у правильності прийнятого рішення. Я просто не міг вчинити інакше, розуміючи, який великий обман усіх українців, готують ці політики. Не приховую, що для мене це був важкий та відповідальний крок. Чималих зусиль коштувало організувати прес-конференцію, щоб донести відому мені інформацію. Мені вдалося це зробити, але я наївно не врахував, до якої міри тележурналісти та керівники телеканалів залежать від представників двох названих політичних сил. Адже ця суспільно важлива інформація викликала великий резонанс серед журналістів, які через десятки друкованих та електронних ЗМІ донесли зміст таємної угоди до людей. Але на телебаченні не з’явилося жодного сюжету.

Ця історія чітко продемонструвала, що слова Президента Віктора Ющенка про справжню свободу слова в Україні – це міф.

Я закликаю представників телевізійних ЗМІ усвідомити: ваша свобода та можливість чесно виконувати професійний обов’язок – надзвичайно важлива для суспільства. Громадяни України потребують вашої чесної та сміливої інформації, адже будь-яке оновлення життя нашої країни може початися лише зі свободи слова. Сподіваюся на вашу професійну мужність та неупередженість, бо без них неможливо перемогти у нелегкій боротьбі з олігархічно-владною системою Ющенка-Януковича».
«ForUm»

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Rostyslav Komarnytsky, НБ, Vedana, Bogdan_, Roman Kononenko, Хавронников Степан, Саша777, 1BetarD, Murlin Murloff, 133133, Urs, Гриша Данилец, Славик Шустрик, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Лилия Стацкая, Horvi Hor d3d97a8c, Miko R 798886a8, Maxim Ak-Murza, ПРАВДИВЫЙ, Garsia UA, John Smith 4c07b967, kira129, Maxim Isajew, Irada, John Observer, alex lagun, Карательный Бабах, om 3badd7a6
 Всего на сайте: 85 писателей
 
 
 
 
 
 вверх