EN|RU|UK
 Форум Украины(624547)
  147  1
Тему создал:

Янукович може знищити стратегічний запас газу

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко не виключає, що у разі перемоги на президентських виборах лідера Партії регіонів Віктора Януковича можуть бути здійснені спроби повернення до старих схем постачання природного газу в Україну.

"Якщо обманом людей, дешевою рекламою, у тому числі на хвилі кризи, Янукович і його права рука Фірташ, який володів "Росукренерго", повернеться до влади, ці 26 мільярдів кубометрів газу, які сьогодні належать Україні, перекочують до Фірташа і Януковича. Тому що вони, на жаль, подали до Європейського суду позов на Україну щодо повернення цього газу "Росукренерго", - сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції за підсумками року, повідомляє її персональний сайт.

За її словами, вперше за роки незалежністі України до підземних газосховищ закачано більше 20 млрд. куб. метрів природного газу, що дозволить уникнути будь-яких криз з забезпечення споживачів газом. "Навіть якщо сьогодні з якихось причин нам хтось припинить постачати газ, газу у газових сховищах вистачить, щоб прожити осінньо-зимовий період. Нам нічого більше не загрожує", - наголосила Прем’єр.

"Якщо повертається, не дай Боже, Янукович, в України не буде стратегічного запасу газу. В України також не буде стратегічного родовища природного газу та нафти, розташованого на шельфі Чорного моря", - вважає Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Urs, Саша Крест, Андрей Жуков b738201d, Ksenia VB, Олег Пеня 27a5a044, Евгений Животноее, cloud2009 26ea8082, Sobakevich, DEDALiu, сябро, Людмила М, Евгений Баштан, Аль Капучіно, Unleashed, Juli Schubs, Фундя Имбик, Игорь Д, Twellen van 4365cde1, Євген Островський, Олександр Філіпов, Vlad Nefakt
 Всего на сайте: 67 писателей
 
 
 
 
 
 вверх